Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Хмельницьк
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Хмельницьк, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Назва маршруту
Час відпр.
Київ - Снятин (ч/р Кам.-Подільський, Чернівці) 1.20
Житомир - Чернівці 2.15
Київ - Чернівці (ч/р Кам.-Подільський, Хотин) 2.55
Київ - Чемерівці 5.45
Хмельницький - Сокиряни (ч/р Кам.-Подільський, Хотин) 6.20
Хмельницький - Кишинів 6.50
Хмельницький - Яремча 7.15
Хмельницький - Нова Ушиця (ч/р Віньківці) 7.30
Красилів - Чернівці 7.50
Шепетівка - Нова Ушиця 8.15
Хмельницький - Сатанів 8.30
Хмельницький - Чернівці 8.30
Хмельницький - Городок 8.55
Славута - Кам'янець-Подільський 9.00
Хмельницький - Чемерівці 9.25
Стара Синява - Кам'янець-Подільський (пт., нд) 9.35
Шепетівка - Чернівці 10.10
Хмельницький - Скіпче (пт., нд., пн.) 10.25
Хмельницький - Віньківці 10.35
Хмельницький - Нова Ушиця 10.40
Полонне - Кам'янець-Подільський 10.55
Хмельницький - Чемерівці 11.05
Хмельницький - Карабчиїв (пт., нд., пн.) 11.15
Хмельницький - Санаторій "Товтри" 11.25
Шепетівка - Бельці 11.30
Бердичів - Чернівці 11.50
Хмельницький - Івано-Франківськ 12.05
Хмельницький - Стара Ушиця 12.25
Хмельницький - Іванківці 12.35
Ізяслав - Кам'янець-Подільський (нд.) 12.45
Вінниця - Чернівці 12.55
Хмельницький - Віньківці 13.00
Хмельницький - Чемерівці 13.05
Нетішин - Вижниця 13.25
Хмельницький - Рудківці (ч/р Нову Ушицю) 13.40
Хмельницький - Віньківці 14.00
Хмельницький - Кам'янець-Подільський 14.05 (нд)

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране