Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Хмельницьк
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Хмельницьк, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Назва маршруту
Час відпр.
Київ - Снятин (ч/р Кам.-Подільський, Чернівці) 1.20
Житомир - Чернівці 2.15
Київ - Чернівці (ч/р Кам.-Подільський, Хотин) 2.55
Київ - Чемерівці 5.45
Хмельницький - Сокиряни (ч/р Кам.-Подільський, Хотин) 6.20
Хмельницький - Кишинів 6.50
Хмельницький - Яремча 7.15
Хмельницький - Нова Ушиця (ч/р Віньківці) 7.30
Красилів - Чернівці 7.50
Шепетівка - Нова Ушиця 8.15
Хмельницький - Сатанів 8.30
Хмельницький - Чернівці 8.30
Хмельницький - Городок 8.55
Славута - Кам'янець-Подільський 9.00
Хмельницький - Чемерівці 9.25
Стара Синява - Кам'янець-Подільський (пт., нд) 9.35
Шепетівка - Чернівці 10.10
Хмельницький - Скіпче (пт., нд., пн.) 10.25
Хмельницький - Віньківці 10.35
Хмельницький - Нова Ушиця 10.40
Полонне - Кам'янець-Подільський 10.55
Хмельницький - Чемерівці 11.05
Хмельницький - Карабчиїв (пт., нд., пн.) 11.15
Хмельницький - Санаторій "Товтри" 11.25
Шепетівка - Бельці 11.30
Бердичів - Чернівці 11.50
Хмельницький - Івано-Франківськ 12.05
Хмельницький - Стара Ушиця 12.25
Хмельницький - Іванківці 12.35
Ізяслав - Кам'янець-Подільський (нд.) 12.45
Вінниця - Чернівці 12.55
Хмельницький - Віньківці 13.00
Хмельницький - Чемерівці 13.05
Нетішин - Вижниця 13.25
Хмельницький - Рудківці (ч/р Нову Ушицю) 13.40
Хмельницький - Віньківці 14.00
Хмельницький - Кам'янець-Подільський 14.05 (нд)

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране