Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Хмельницьк
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Назва маршруту
Час відпр.
Хмельницький - Городок 14.10
Хмельницький - Чернівці 14.15
Хмельницький - Говори (ч/р Віньківці, Осламів) 14.20
Хмельницький - Сатанів 14.30
Хмельницький - Муровані-Курилівці 14.30
Хмельницький - Гута-Морозівська (пт., нд.) 14.40
Хмельницький - Чемерівці 14.50
Хмельницький - Івано-Франківськ 15.00
Рівне - Кам'янець-Подільський 15.05
Хмельницький - Куражин (ч/з Нову Ушицю) (чт., пт., нд., пн.) 15.15
Хмельницький - Кам'янець-Подільський 15.40
Вінниця - Кам'янець-Подільський 16.10
Хмельницький - Чемерівці 16.15
Хмельницький - Сокиряни 16.45
Коростень - Кам'янець-Подільський 16.30
Київ - Чортків 16.50
Хмельницький - Чемерівці 17.00
Житомир - Чернівці 17.10
Рівне - Кам'янець-Подільський 17.20
Хмельницький - Кам'янець-Подільський 17.45
Хмельницький - Віньківці 18.05
Вінниця - Чемерівці 18.30
Київ - Кам'янець-Подільський 18.40
Хмельницький - Нова Ушиця 19.15
Хмельницький - Надвірна (ч/р Кам.-Подільський, Чернівці) 21.00
Хмельницький - Ковель (ч/р Теофіполь, Білогір'я) 6.30
Хмельницький - Брест 7.50
Хмельницький - Київ 8.40
Хмельницький - Білогір'я 9.30
Хмельницький - Ізяслав 9.40
Кам'янець-Подільський - Київ 9.50
Тульчин - Нетішин 10.10
Хмельницький - Полонне (ч/р Новолабунь) 10.30
Хмельницький- Ізяслав (ч/р Антоніни) 11.00
Хмельницький - Нетішин 11.15
Кам'янець-Подільський - Коростень 11.25
Кам'янець-Подільський - Рівне 11.55
Хмельницький - Ізяслав (ч/р Красилів) 12.20(пт.-пон.)
Хмельницький - Славута 12.40

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране