Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Хмельницьк
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Назва маршруту
Час відпр.
Хмельницький - Теофіполь (ч/р Лютарівку, Ч. Острів) 12.50
Хмельницький - Монастириськ 12.55
Хмельницький - Полонне 13.05
Чернівці - Шепетівка 13.35
Хмельницький - Житомир 13.50
Хмельницький - Шепетівка (ч/р Красилів, Теофіполь) 13.50
Хмельницький - Ізяслав 13.55
Хмельницький - Теофіполь 14.05
Кам'янець-Подільський - Рівне 14.10
Хмельницький - Шепетівка (ч/р В. Шкарівку, Гриців) 14.20
Хмельницький - Дзерджинськ (ч/р Остропіль, Любар) 14.30 (ср., сб.)
Вінниця - Старокостянтинів (пт.-нд.) 15.40
Нова Ушиця - Шепетівка 15.15
Хмельницький - Рівне 15.30
Вінниця - Старокостянтинів (пт.-нд.) 15.40
Хмельницький - Полонне 15.55
Хмельницький - Луцьк 16.20
Вижниця - Нетішин 16.20
Кам'янець-Подільський - Славута 17.35
Бельці - Шепетівка 17.45
Хмельницький - Теофіполь (ч/р Лютарівку, Ч. Острів) 17.55
Хмельницький - Остропіль (пт.) 18.05
Хмельницький - Ізяслав (ч/р Красилів) 18.10
Чернівці - Житомир 18.20
Кам'янець-Подільський - Полонне 19.10
Вінниця - Славута (пт.-нд.) 19.20
Кам'янець-Подільський - Ізяслав (нд.) 19.40
Чемерівці - Київ (ч/р Остропіль) 21.10
Чернівці - Красилів 21.15
Чернівці - Житомир (ч/р Остропіль) 23.30
Івано-Франківськ - Київ 23.55
Снятин - Київ (ч/р Вінницю, Білу Церкву) 0.40
Коломия - Вінниця 3.10
Хмельницький - Харківці (ч/р Стару Синяву) 6.30
Хмельницький - Вознесінськ 8.25
Старокостянтинів - Вінниця (пт.-нд.) 8.55
Копиченці - Вінниця 9.10
Кам'янець-Подільський - Вінниця 10.35
Тернопіль - Шпола 10.45

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране