Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Хмельницьк
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Назва маршруту
Час відпр.
Чемерівці - Вінниця 11.25
Чортків - Київ 11.45
Хмельницький - Черкаси 12.15
Нетішин - Тульчин 12.50
Хмельницький - Ожарівка (ч/р Стару Синяву) 12.55
Чернівці - Бердичів 13.05
Хмельницький - Гайсин 13.30
Львів - Хмельник 13.45
Хмельницький - Бар (ч/р Деражню, Вовковиці) 13.50
Хмельницький - Харківці (ч/р Стару Синяву) 14.10
Львів - Гайсин 14.30
Хмельницький - Малин 15.20
Хмельницький - Вінниця 15.40
Хмельницький - Тульчин 16.20
Кам'янець-Подільський - Стара Синява 16.30
Хмельницький - Ямпіль 16.35
Чемерівці - Вінниця 16.35
Хмельницький - Пилявка (пт., нд.) 17.20
Яремча - Вінниця 17.50
Хмельницький - Стара Синява (пт., нд.) 19.00
Калуш - Вінниця (пт.-пн.) 19.10
Чернівці - Київ (ч/р Хмельник, Житомир) 23.15
Київ - Івано-Франківськ 0.40
Хмельницький - Яремча 7.15
Хмельник - Львів 8.45
Хмельник - Львів 9.45
Хмельницький - Веселець (вт., ср., чт.) 10.30
Вінниця - Яремча 11.35
Хмельницьк - Волочиськ 12.30
Хмельницький - Бережани (ч/р Тернопіль, Городище) 13.10
Гайсин - Львів 13.15
Хмельницький - Св'ятець 14.50
Вінниця - Калуш (ч/р Теофіполь, Івано-Франківськ) 15.05 (пт.-пн.)
Хмельницький - Кременець 15.35
Хмельницький - Веселець (пт.-нд.) 16.00
Вінниця - Копиченці 17.20
Шпола - Тернопіль 17.55
Вінниця - Коломия 21.40

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране