Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Хмельницьк
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Назва маршруту
Час відпр.
Чемерівці - Вінниця 11.25
Чортків - Київ 11.45
Хмельницький - Черкаси 12.15
Нетішин - Тульчин 12.50
Хмельницький - Ожарівка (ч/р Стару Синяву) 12.55
Чернівці - Бердичів 13.05
Хмельницький - Гайсин 13.30
Львів - Хмельник 13.45
Хмельницький - Бар (ч/р Деражню, Вовковиці) 13.50
Хмельницький - Харківці (ч/р Стару Синяву) 14.10
Львів - Гайсин 14.30
Хмельницький - Малин 15.20
Хмельницький - Вінниця 15.40
Хмельницький - Тульчин 16.20
Кам'янець-Подільський - Стара Синява 16.30
Хмельницький - Ямпіль 16.35
Чемерівці - Вінниця 16.35
Хмельницький - Пилявка (пт., нд.) 17.20
Яремча - Вінниця 17.50
Хмельницький - Стара Синява (пт., нд.) 19.00
Калуш - Вінниця (пт.-пн.) 19.10
Чернівці - Київ (ч/р Хмельник, Житомир) 23.15
Київ - Івано-Франківськ 0.40
Хмельницький - Яремча 7.15
Хмельник - Львів 8.45
Хмельник - Львів 9.45
Хмельницький - Веселець (вт., ср., чт.) 10.30
Вінниця - Яремча 11.35
Хмельницьк - Волочиськ 12.30
Хмельницький - Бережани (ч/р Тернопіль, Городище) 13.10
Гайсин - Львів 13.15
Хмельницький - Св'ятець 14.50
Вінниця - Калуш (ч/р Теофіполь, Івано-Франківськ) 15.05 (пт.-пн.)
Хмельницький - Кременець 15.35
Хмельницький - Веселець (пт.-нд.) 16.00
Вінниця - Копиченці 17.20
Шпола - Тернопіль 17.55
Вінниця - Коломия 21.40

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране