Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Черкаси
 Автостанція №2
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.

Черкаси, розклад автобусів, автостанція №2

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
05:20 Черкаси - Лебедин ПАЗ-24 Щоденно
05:25 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
05:30 Черкаси - Сокирне ЛАЗ-0-51 Щоденно СБ НД
05:30 Черкаси - Умань ІК-250 Щоденно
05:30 Черкаси - Боровиця МЕРСЕДЕС-16 Постійно
05:35 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
05:35 Черкаси - Мельники ПАЗ 0-45 Щоденно
05:35 Черкаси - Хрещатик ПАЗ-0-41 Щоденно
05:45 Черкаси - Драбів ПАЗ-24 Щоденно
05:50 Черкаси - Київ МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
05:50 Черкаси - Чорнобай БАЗ-14 Щоденно
05:55 Черкаси - Городище ПАЗ-672 Щоденно
06:00 Черкаси - Сокирне ЛАЗ-0-51 Щоденно
06:00 Черкаси - Будище ЛАЗ 0-67 Щоденно
06:05 Черкаси - Харків БОГДАН-27 Щоденно
06:10 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
06:10 Черкаси - Білоусівка ПАЗ-28 Щоденно
06:15 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
06:20 Черкаси - Чорнявка БАЗ-0-22 Щоденно
06:20 Черкаси - Ірдинь БОГДАН-0-45 Щоденно
06:20 Черкаси - Чигирин МЕРСЕДЕС-20 Щоденно
06:20 Черкаси - Мельники ПАЗ 0-45 Щоденно
06:20 Черкаси - Лозівок ПАЗ 0-45 ВТ ЧТ
06:30 Черкаси - Київ БОГДАН-21 Щоденно
06:30 Черкаси - Кам'янка ПАЗ-28 Щоденно
06:30 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
06:50 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
06:50 Черкаси - Київ БОГДАН-27 Щоденно
06:50 Черкаси - Золотоноша МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
06:55 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
07:00 Черкаси - Березки ПАЗ-30 Щоденно
07:00 Черкаси - Закревки ПАЗ 0-50 ВТЧТ
07:10 Черкаси - Тясмин ЛАЗ 0-67 Щоденно
07:10 Черкаси - Іркліїв ПАЗ-23-22 Щоденно
07:15 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
07:20 Черкаси - Умань ІК-250 Щоденно
07:20 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
07:20 Черкаси - Комсомольськ БАЗ-14 Щоденно
07:35 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
07:35 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране