Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Черкаси
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
07:40 Черкаси - Золотоноша МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
07:40 Черкаси - Новомиргород ПАЗ-27 Щоденно
07:45 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
07:45 Черкаси - Золотоноша ЛАЗ 0-67 Щоденно
07:45 Черкаси - Станіславчик ПАЗ-0-41 Щоденно
07:55 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
07:55 Черкаси - Чигирин ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
08:00 Черкаси - Хвилівка ПАЗ-21 Щоденно ПН
08:00 Черкаси - Чорнобай МЕРСЕДЕС-16 Щоденно
08:05 Черкаси - Яснозір'я ПАЗ-0-41 Щоденно
08:15 Черкаси - Крутьки ПАЗ 0-45 Щоденно
08:15 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
08:20 Городище - Полтава ЛАЗ-695-41 Щоденно
08:30 Черкаси - Будище ПАЗ 0-50 Щоденно
08:30 Черкаси - Григорівка ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
08:30 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
08:30 Черкаси - Ірдинь БОГДАН-0-45 Щоденно
08:30 Черкаси - Кам'янка ЛАЗ-695-41 Щоденно
08:35 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
08:40 Черкаси - Корсунь БАЗ-15 Щоденно
08:45 Черкаси - Миргород МЕРСЕДЕС-13 СР ПТ СБ НД
08:50 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
08:55 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
09:00 Черкаси - Гельмязев ТУР.41-4 Щоденно
09:00 Черкаси - Хутори БОГДАН-0-45 Щоденно СБ НД
09:00 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
09:10 Черкаси - Біла Церква ПАЗ-21-0 Щоденно
09:10 Черкаси - С/Т Дружба ПАЗ 0-50 СБ
09:10 Черкаси - Чорнобай БАЗ-14 Щоденно
09:15 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
09:20 Черкаси - Іркліів ПАЗ-23-16 Щоденно
09:20 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 Щоденно
09:25 Золотоноша - Умань ТУРИСТ 2 Щоденно
09:30 Черкаси - Суботів ЛАЗ-697 33-34 СБ
09:35 Черкаси - Хрещатик ПАЗ-0-41 Щоденно
09:35 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
09:40 Черкаси - Ленінське ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
09:55 Черкаси - Левченки ТУРИСТ 2 ПН ПТ СБ НД
09:55 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
09:55 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 ВТ СР ЧТ
09:55 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
10:00 Черкаси - Жовніне ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
10:00 Черкаси - Кам'янка ЛАЗ-695-41 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране