Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Черкаси
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
10:00 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
10:10 Черкаси - Чубівка ЛАЗ 0-67 Щоденно
10:15 Черкаси - Сміла ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
10:20 Черкаси - Канів ІК-250 Щоденно
10:30 Черкаси - Звенигородка МЕРСЕДЕС-19 Щоденно НД
10:30 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
10:30 Черкаси - Чорнобай ЛАЗ 34 Щоденно
10:35 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
10:40 Черкаси - Нечаївка ПАЗ 0-45 Щоденно
10:45 Черкаси - Чигирин ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
10:50 Черкаси - С/Т Дружба ПАЗ 0-50 Щоденно
10:55 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
10:55 Черкаси - Шрамківка ЛАЗ 0-67 Щоденно
11:00 Черкаси - Новомиргород ПАЗ-27 Щоденно
11:00 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
11:00 Черкаси - Красенівка ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
11:00 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
11:00 Черкаси - Москаленки ПАЗ-672 Щоденно
11:15 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
11:35 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
11:35 Черкаси - Потоки ІК-261 Щоденно
11:35 Черкаси - Драбів ПАЗ-24 Щоденно
11:40 Черкаси - Городище ЛАЗ 34 Щоденно
11:40 Чигирин - Київ БАЗ-14 Щоденно
11:45 Черкаси - Степанки ЛАЗ 0-67 ВТЧТ
11:45 Черкаси - Крутьки ПАЗ 0-45 Щоденно
11:50 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 Щоденно
11:55 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
12:00 Черкаси - Білоусівка ПАЗ-28 Щоденно
12:00 Черкаси - Ленінське ПАЗ-30 Щоденно
12:00 Черкаси - Суботів ЛАЗ-697 33-34 Щоденно СБ
12:00 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
12:00 Черкаси - Іркліїв ПАЗ-23-22 Щоденно
12:15 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
12:15 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
12:20 Черкаси - Городище ПАЗ-672 Щоденно ЧТ
12:20 Черкаси - Канів ПАЗ-24 Щоденно
12:20 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
12:30 Черкаси - Умань МЕРСЕДЕС-22 Щоденно
12:35 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
12:35 Черкаси - Умань ІК-250 Щоденно
12:35 Черкаси - Березняки ПАЗ-30 Щоденно
12:35 Черкаси - Чорнявка ЛАЗ-699 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране