Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Черкаси
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
12:40 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
12:45 Черкаси - Канів ПАЗ-33 Щоденно
12:45 Черкаси - Драбів ПАЗ-17 Щоденно
12:50 Черкаси - Мельники ПАЗ 0-45 Щоденно
12:55 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
13:00 Черкаси - Радіванівка ПАЗ-24-20 Щоденно
13:00 Черкаси - Золотоноша ЛАЗ 0-67 Щоденно
13:05 Черкаси - Чигирин ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
13:10 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
13:10 Черкаси - Умань ІК-250 Щоденно
13:15 Черкаси - Чорнобай БАЗ-14 Щоденно
13:15 Черкаси - Ярошівка ТУРИСТ 23 ПТ НД
13:15 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
13:20 Черкаси - Яснозір'я ПАЗ-0-41 Щоденно
13:25 Черкаси - С/Т Дружба ПАЗ 0-50 Щоденно
13:30 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 Щоденно
13:35 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
13:35 Черкаси - Лисянка ЛАЗ-695-41 Щоденно
13:40 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
13:45 Черкаси - Чубівка ЛАЗ 0-67 Щоденно
13:45 Черкаси - Іркліів ПАЗ-23-16 Щоденно
13:45 Черкаси - Миргород ЛАЗ-695-41 ПН ПТ СБ НД
13:50 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
13:50 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
13:55 Черкаси - Сміла ФОЛЬСКВАГЕН Щоденно
14:00 Черкаси - Корсунь БАЗ-14 Щоденно
14:10 Черкаси - Крутьки ПАЗ 0-45 Щоденно
14:10 Черкаси - Канів ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
14:10 Черкаси - Степанки ЛАЗ 0-67 ВТ ЧТ
14:15 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
14:20 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 Щоденно
14:20 Черкаси - Ватутіно АВТОСАН-42 ПН СР ПТ
14:20 Черкаси - Будище ПАЗ 0-50 Щоденно
14:25 Черкаси - Катеринопіль ФІАТ-13 Щоденно НД
14:25 Черкаси - Кам'янка ЛАЗ-695-41 Щоденно
14:25 Черкаси - Березки ПАЗ-30 Щоденно
14:25 Черкаси - Хрещатик ПАЗ-0-41 Щоденно
14:30 Черкаси - Маньківка БОГДАН-21 Щоденно
14:30 Черкаси - Вільшана МЕРСЕДЕС-16 Щоденно
14:30 Черкаси - Чигирин МЕРСЕДЕС-20 Щоденно
14:30 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
14:30 Черкаси - Кам'янка ПАЗ-28 Щоденно
14:35 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране