Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Черкаси
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
14:40 Черкаси - Чорнобай ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
14:45 Черкаси - Знам'янка ПАЗ-41 Щоденно
14:50 Черкаси - Новомиргород ПАЗ-27 Щоденно
14:55 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
14:55 Черкаси - Боровиця МЕРСЕДЕС-16 Постійно
14:55 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
15:00 Черкаси - Білоусівка ПАЗ-28 Щоденно
15:00 Черкаси - Жовніне ПАЗ-39 Щоденно
15:00 Черкаси - Лебедин ПАЗ-24 Щоденно
15:00 Черкаси - Закревки ПАЗ 0-50 ВТ ЧТ
15:00 Черкаси - Ленінське ПАЗ-30 Щоденно
15:05 Черкаси - Звенигородка МЕРСЕДЕС-19 ЧТ ПТ СБ НД
15:15 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
15:25 Черкаси - Григорівка ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
15:30 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
15:30 Черкаси - Катеринопіль ТУРИСТ 2 Щоденно
15:30 Черкаси - Хацьки ЛАЙНЕР Постійно
15:35 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
15:35 Черкаси - Маньківка ЛАЗ-699 ПН ПТ НД
15:35 Черкаси - Маньківка МЕРСЕДЕС-18 ВТ СР ЧТ СБ
15:50 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
15:55 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
15:55 Черкаси - Чорнобай МЕРСЕДЕС-16 Щоденно
16:00 Черкаси - Чорнявка ЛАЗ-699 Щоденно
16:00 Черкаси - Станіславчик ПАЗ-30 Щоденно
16:10 Черкаси - Чорнобай БАЗ-14 Щоденно
16:15 Черкаси - Левченки ТУРИСТ 2 ПТ
16:15 Черкаси - Тясмин ЛАЗ 0-67 Щоденно
16:15 Черкаси - Ямпіль ТУРИСТ 41 Щоденно НД
16:20 Черкаси - Сміла ІК-255 Щоденно
16:30 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
16:30 Черкаси - Золотоноша ЛАЗ 0-67 Щоденно
16:30 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Щоденно
16:30 Черкаси - С/Т Дружба ПАЗ 0-50 Щоденно
16:30 Черкаси - Мельники ПАЗ 0-45 Щоденно
16:35 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
16:40 Черкаси - Ленінське ЛАЗ-697 33-34 ПТ НД
16:40 Черкаси - Розсоховатка ПАЗ-21-0 Щоденно
16:40 Черкаси - Городище ПАЗ-672 Щоденно
16:40 Черкаси - Гельмязев ТУР.41-4 Щоденно
16:45 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 Щоденно
16:45 Черкаси - Кононівка МЕРСЕДЕС-13 Щоденно
16:55 Черкаси - Кам'янка ЛАЗ-695-41 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране