Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Черкаси
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
16:55 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
16:55 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
17:10 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
17:10 Черкаси - Ватутіно АВТОСАН-42 НД
17:10 Черкаси - Жовніне ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
17:10 Черкаси - Яснозір'я ПАЗ-0-41 Щоденно
17:15 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
17:15 Черкаси - Суботів ЛАЗ-697 33-34 Щоденно СБ
17:15 Черкаси - Красенівка ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
17:20 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
17:25 Черкаси - Іркліїв ПАЗ-23-22 Щоденно
17:30 Черкаси - Москаленки ПАЗ-672 Щоденно
17:35 Черкаси - Чигирин ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
17:35 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
17:40 Черкаси - Будище ЛАЗ 0-67 Щоденно
17:40 Черкаси - Монастирище БОГДАН-21 Щоденно СБ
17:50 Черкаси - Хрещатик ПАЗ-0-41 Щоденно
17:50 Черкаси - Ленінське ПАЗ-30 ПТ НД
17:55 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
18:00 Черкаси - Катеринопіль ТУРИСТ 41 НД
18:00 Черкаси - Чорнобай ЛАЗ 34 Щоденно
18:00 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
18:00 Черкаси - Нечаївка ПАЗ 0-45 Щоденно
18:00 Черкаси - Новомиргород ПАЗ-27 Щоденно
18:00 Черкаси - Чорнявка БАЗ-0-22 Щоденно
18:10 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
18:15 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
18:25 Черкаси - Боровиця МЕРСЕДЕС-16 Постійно
18:30 Черкаси - Свидівок ЛАЗ 0-67 Щоденно
18:35 Черкаси - Сміла ФОЛЬСКВАГЕН Щоденно
18:40 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
18:45 Черкаси - Золотоноша ЛАЗ 0-67 Щоденно
18:50 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
19:15 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
19:20 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
19:20 Черкаси - Чорнобай ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
19:30 Черкаси - Степанки ЛАЗ 0-67 Щоденно СБ НД
19:30 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
19:35 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
19:50 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
20:00 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 ПТ СБ НД
20:00 Черкаси - Чорнобай МЕРСЕДЕС-16 ПТ НД
20:05 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране