Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Черкаси
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
16:55 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
16:55 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
17:10 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
17:10 Черкаси - Ватутіно АВТОСАН-42 НД
17:10 Черкаси - Жовніне ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
17:10 Черкаси - Яснозір'я ПАЗ-0-41 Щоденно
17:15 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
17:15 Черкаси - Суботів ЛАЗ-697 33-34 Щоденно СБ
17:15 Черкаси - Красенівка ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
17:20 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
17:25 Черкаси - Іркліїв ПАЗ-23-22 Щоденно
17:30 Черкаси - Москаленки ПАЗ-672 Щоденно
17:35 Черкаси - Чигирин ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
17:35 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
17:40 Черкаси - Будище ЛАЗ 0-67 Щоденно
17:40 Черкаси - Монастирище БОГДАН-21 Щоденно СБ
17:50 Черкаси - Хрещатик ПАЗ-0-41 Щоденно
17:50 Черкаси - Ленінське ПАЗ-30 ПТ НД
17:55 Черкаси - Сміла ТУР.0-67 Щоденно
18:00 Черкаси - Катеринопіль ТУРИСТ 41 НД
18:00 Черкаси - Чорнобай ЛАЗ 34 Щоденно
18:00 Черкаси - Хацьки БОГДАН-0-45 Постійно
18:00 Черкаси - Нечаївка ПАЗ 0-45 Щоденно
18:00 Черкаси - Новомиргород ПАЗ-27 Щоденно
18:00 Черкаси - Чорнявка БАЗ-0-22 Щоденно
18:10 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
18:15 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
18:25 Черкаси - Боровиця МЕРСЕДЕС-16 Постійно
18:30 Черкаси - Свидівок ЛАЗ 0-67 Щоденно
18:35 Черкаси - Сміла ФОЛЬСКВАГЕН Щоденно
18:40 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
18:45 Черкаси - Золотоноша ЛАЗ 0-67 Щоденно
18:50 Черкаси - Бузуків БОГДАН 0-30 Постійно
19:15 Черкаси - Сміла ІКАР.00-45 Щоденно
19:20 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
19:20 Черкаси - Чорнобай ЛАЗ-697 33-34 Щоденно
19:30 Черкаси - Степанки ЛАЗ 0-67 Щоденно СБ НД
19:30 Черкаси - Вергуни ПАЗ-0-41 Щоденно
19:35 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно
19:50 Черкаси - Сагунівка ПАЗ 0-45 Щоденно
20:00 Черкаси - Золотоноша ПАЗ 0-45 ПТ СБ НД
20:00 Черкаси - Чорнобай МЕРСЕДЕС-16 ПТ НД
20:05 Черкаси - Сміла БОГДАН-0-45 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране