Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Алушта
 Автостанція №1

Алушта, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:30 Ялта - Херсон
07:25 Алушта -Лучисте
07:25 Ялта - Дніпропетровськ
08:05 Ялта - Кривий Ріг
08:20 Алушта - Феодосія
08:30 Ялта - Керчь
09:25 Ялта - Маріуполь
10:10 Ялта - Феодосія
10:20 Алушта - Лучисте
11:06 Робочий Куточок - Сімферополь
15:57 Ялта - Ростов-На-Дону
17:47 Ялта - Одеса
17:57 Ялта - Кіровоград

Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране