Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Артемівськ
 Автостанція №1

Артемівськ, розклад автобусів, автостанція №1
пл. Космонавтів, 5, тел.: (06274) 6-32-28

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:15 Артемівськ - Донецьк
05:55 Артемівськ - Дебальцево
06:00 Артемівськ - Донецьк
06:40 Артемівськ - Краматорськ
06:40 Артемівськ - Донецьк
06:40 Артемівськ - Попасна
07:25 Артемівськ - Констянтинівка
07:40 Артемівськ - Первомайськ
07:55 Артемівськ - Дебальцево
08:00 Артемівськ - Донецьк
08:30 Артемівськ - Попасна
08:40 Артемівськ - Краматорськ
09:00 Артемівськ - Єнакієво
09:00 Артемівськ - Краматорськ
09:15 Артемівськ - Красноармійськ
09:55 Артемівськ - Попасна
09:57 Артемівськ - Констянтинівка
10:45 Артемівськ - Донецьк
11:10 Артемівськ - Донецьк
11:30 Артемівськ - Первомайськ
11:35 Артемівськ - Донецьк
11:40 Артемівськ - Краматорськ
12:00 Артемівськ - Донецьк
12:10 Артемівськ - Дебальцево
12:20 Артемівськ - Краматорськ
12:37 Артемівськ - Констянтинівка
13:05 Артемівськ - Попасна
13:15 Артемівськ - Краматорськ
13:20 Артемівськ - Дебальцево
14:20 Артемівськ - Донецьк
14:50 Артемівськ - Краматорськ
15:00 Артемівськ - Єнакієво
15:15 Артемівськ - Первомайськ
15:40 Артемівськ - Констянтинівка
16:10 Артемівськ - Донецьк
16:25 Артемівськ - Донецьк
16:25 Артемівськ - Краматорськ
16:30 Артемівськ - Попасна
16:50 Артемівськ - Красноармійськ
17:25 Артемівськ - Попасна
18:00 Артемівськ - Краматорськ

Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране