Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бар
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Бар, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Воровского, 9, тел.: (0434) 10-25-39

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:05 Бар - Польове
05:25 Мур. Курилівці - Вінниця
05:30 Бар - Могилев-Подільський
05:30 Бар - Под. Ялтушків
05:35 Бар - Лугове
05:50 Бар - Верховка
05:55 Бар - Володіївці
06:05 Бар - Вінниця
06:10 Бар - Виньківці
06:10 Бар - Жмеринка
06:11 Бар - Вінниця
06:15 Бар - Комарівці
06:15 Бар - Терешки
06:20 Бар - Гармаки
06:25 Бар - Мальчівці
06:25 Бар - Маньківці
06:30 Копайгород - Вінниця
06:35 Бар - Голубівка
06:50 Ялтушків - Вінниця
07:05 Мур. Курилівці - Вінниця
07:15 Нов. Ушиця - Вінниця
07:15 Бар - Сименки
07:20 Бар - Вінниця
07:25 Бар - Глинянка
07:30 Бар - Козарівка
07:35 Бар - Вінниця
07:35 Бар - Гармаки
07:40 Бар - Комарівці
07:45 Бар - Сеферівка
07:45 Мур. Курилівці - Вінниця
07:55 Бар - Терешки
08:05 Бар - Вінниця
08:10 Бар - Степанки
08:20 Бар - Жмеринка
08:25 Бар - Камянець-Подільський
08:26 Вінниця - Михайлівці
08:30 Бар - Вінниця
08:40 Бар - Терешки
08:50 Любомирівка - Вінниця
09:00 Бар - Вінниця
09:20 Вінниця - Мур. Курилівці
09:25 Бар - Терешки
09:30 Бар - Вінниця
09:40 Бар - Комарівці
09:45 Бар - Гармаки
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране