Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бар
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
09:50 Бар - Вінниця
09:55 Вінниця - Мур. Курилівці
10:00 Бар - Жмеринка
10:00 Бар - Поповці
10:05 Дунаївці - Вінниця
10:10 Бар - Буцни
10:15 Бар - Вінниця
10:30 Бар - Мигайлівці
10:30 Бар - Терешки
10:35 Михайлівці - Вінниця
10:45 Бар - Копайгород
11:00 Бар - Верховка
11:00 Бар - Мальчівці
11:00 Бар - Гармаки
11:10 Бар - Виньківці
11:10 Бар - Вінниця
11:15 Бар - Голубівка
11:15 Бар - Комарівці
11:30 Бар - Шевченкове
11:30 Вінниця - Нов. Ушиця
11:40 Бар - Сименки
11:45 Бар - Вінниця
11:50 Бар - Глинянка
11:55 Бар - Трудолюбівка
12:00 Бар - Лугове
12:00 Бар - Каришків
12:01 Бар - Копайгород
12:05 Бар - Маньківці
12:30 Бар - Под. Ялтушків
12:40 Бар - Поповці
12:40 Бар - Жмеринка
12:40 Мур. Курилівці - Вінниця
12:45 Бар - Польове
12:55 Бар - Вінниця
13:00 Бар - Степанки
13:10 Камянець-Подільський - Вінниця
13:10 Бар - Гармаки
13:15 Бар - Комарівці
13:30 Бар - Вінниця
13:30 Вінниця - Мур. Курилівці
13:40 Бар - Вінниця
13:45 Бар - Голубівка
13:45 Бар - Володіївці
14:00 Бар - Трудолюбівка
14:05 Вінниця - Дунаївці
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране