Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бар
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:05 Бар - Вінниця
14:25 Бар - Вінниця
14:25 Бар - Могилев-Подільський
14:26 Бар - Вендичани
14:30 Бар - Тульчин
14:31 Бар - Тульчин
14:35 Мур. Курилівці - Вінниця
14:50 Бар - Вінниця
14:50 Бар - Жмеринка
14:55 Бар - Каришків
15:00 Бар - Терешки
15:00 Бар - Лугове
15:00 Бар - Хмельник
15:00 Бар - Шаргород
15:05 Бар - Вінниця
15:15 Вінниця - Любомирівка
15:16 Нов. Ушиця - Вінниця
15:20 Бар - Гармаки
15:35 Вінниця - Мур. Курилівці
15:45 Бар - Вінниця
16:00 Бар - Вінниця
16:00 Бар - Жмеринка
16:20 Бар - Сименки
16:25 Бар - Вінниця
16:35 Бар - Виньківці
16:40 Бар - Сеферівка
16:45 Бар - Вінниця
16:45 Вінниця - Камянець-Подільський
16:55 Бар - Лугове
17:00 Бар - Поповці
17:05 Бар - Жмеринка
17:05 Бар - Хмельник
17:10 Бар - Вінниця
17:15 Бар - Комарівці
17:20 Бар - Гармаки
17:20 Бар - Под. Ялтушків
17:25 Вінниця - Мур. Курилівці
17:30 Бар - Трудолюбівка
17:55 Бар - Польове
18:00 Бар - Голубівка
18:10 Бар - Вінниця
18:20 Вінниця - Мур. Курилівці
18:25 Вінниця - Копайгород
18:30 Мур. Курилівці - Вінниця
19:20 Бар - Вінниця
Сторінки: Попер.  1, 2, 3
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране