Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бахчисарай
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.

Бахчисарай, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Ракитського, 2, тел.: (06554) 4-28-25

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:10 Бахчисарай - Суворове
05:20 Бахчисарай - Північна
05:20 Бахчисарай - Богатир
05:40 Бахчисарай - Севастополь
05:40 Бахчисарай - Ялта
05:45 Бахчисарай - Щастливе
05:50 Бахчисарай - Казанки
06:00 Бахчисарай - Піщане
06:00 Бахчисарай - Соколине
06:00 Бахчисарай - Синапне
06:00 Бахчисарай - Обсерваторія
06:00 Бахчисарай - Західна
06:05 Бахчисарай - Північна
06:10 Бахчисарай - Синапне
06:20 Бахчисарай - Західна
06:20 Бахчисарай - Севастополь
06:25 Білокамянка - Західна
06:25 Бахчисарай - Рєпіно
06:30 Бахчисарай - Піщане
06:35 Бахчисарай - Сімферополь
06:40 Бахчисарай - Західна
06:45 Бахчисарай - Феодосія
06:45 Бахчисарай - Північна
06:48 Севастополь - Дніпропетровськ
06:48 Севастополь - Дніпропетровськ
06:50 Куйбишево - Сімферополь
06:55 Бахчисарай - Севастополь
07:00 Бахчисарай - Північна
07:00 Бахчисарай - Західна
07:00 Соколине - Сімферополь
07:00 Бахчисарай - Соколине
07:00 Бахчисарай - Піщане
07:05 Синапне - Сімферополь
07:15 Бахчисарай - Каштани
07:20 Бахчисарай - Ялта
07:20 Бахчисарай - Західна
07:25 Кача - Сімферополь
07:30 Бахчисарай - Севастополь

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране