Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бахчисарай
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
09:30 Сімферополь - Синапне
09:30 Білокамянка - Західна
09:35 Бахчисарай - Соколине
09:40 Бахчисарай - Західна
09:40 Бахчисарай - Північна
09:40 Бахчисарай - Піщане
09:50 Бахчисарай - Севастополь
10:00 Бахчисарай - Західна
10:00 Бахчисарай - Піщане
10:00 Бахчисарай - Суворове
10:00 Сімферополь - Соколине
10:10 Бахчисарай - Західна
10:10 Бахчисарай - Синапне
10:10 Бахчисарай - Північна
10:15 Сімферополь - Кача
10:20 Кача - Сімферополь
10:25 Бахчисарай - Углове
10:25 Бахчисарай - Севастополь
10:30 Бахчисарай - Холмовка
10:40 Бахчисарай - Північна
10:40 Бахчисарай - Західна
10:40 Бахчисарай - Синапне
10:40 Сімферополь - Соколине
10:45 Західна - Холмовка
10:50 Синапне - Сімферополь
10:50 Бахчисарай - Углове
11:00 Бахчисарай - Західна
11:00 Бахчисарай - Севастополь
11:05 Бахчисарай - Сімферополь
11:10 Західна - Хмельницьке
11:15 Бахчисарай - Берегове
11:15 Західна - Північна
11:15 Бахчисарай - Соколине
11:20 Бахчисарай - Західна
11:30 Бахчисарай - Каштани
11:30 Західна - Білокамянка
11:35 Бахчисарай - Севастополь
11:35 Бахчисарай - Синапне
11:40 Бахчисарай - Піщане

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране