Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бахчисарай
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:40 Бахчисарай - Західна
11:45 Бахчисарай - Північна
11:45 Бахчисарай - Поляна
11:50 Куйбишево - Сімферополь
12:00 Бахчисарай - Західна
12:10 Бахчисарай - Піщане
12:10 Севастополь - Миколаїв
12:10 Бахчисарай - Севастополь
12:10 Севастополь - Миколаїв
12:20 Бахчисарай - Євпаторія
12:20 Бахчисарай - Північна
12:20 Бахчисарай - Західна
12:25 Сімферополь - Щастливе
12:25 Західна - Рідне
12:30 Білокамянка - Західна
12:30 Бахчисарай - Холмовка
12:30 Бахчисарай - Піщане
12:40 Бахчисарай - Західна
12:45 Піщане - Севастополь
12:50 Соколине - Сімферополь
12:55 Бахчисарай - Углове
12:55 Кача - Сімферополь
13:00 Сімферополь - Синапне
13:00 Бахчисарай - Північна
13:05 Бахчисарай - Західна
13:10 Бахчисарай - Західна
13:10 Бахчисарай - Соколине
13:20 Бахчисарай - Углове
13:20 Бахчисарай - Севастополь
13:20 Бахчисарай - Західна
13:25 Бахчисарай - Сімферополь
13:40 Бахчисарай - Синапне
13:40 Бахчисарай - Західна
13:45 Сімферополь - Кача
13:45 Бахчисарай - Берегове
13:50 Бахчисарай - Білогорськ
13:50 Бахчисарай - Щастливе
13:55 Бахчисарай - Севастополь
13:55 Бахчисарай - Північна

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране