Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бахчисарай
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:00 Бахчисарай - Західна
14:00 Бахчисарай - Каштани
14:10 Бахчисарай - Холмовка
14:10 Холмовка - Західна
14:10 Бахчисарай - Піщане
14:20 Бахчисарай - Західна
14:25 Бахчисарай - Північна
14:25 Синапне - Сімферополь
14:30 Бахчисарай - Синапне
14:30 Бахчисарай - Севастополь
14:30 Сімферополь - Соколине
14:35 Бахчисарай - Західна
14:40 Північна - Західна
14:40 Бахчисарай - Піщане
14:55 Бахчисарай - Суворове
15:00 Бахчисарай - Західна
15:00 Бахчисарай - Піщане
15:00 Західна - Білокамянка
15:05 Бахчисарай - Північна
15:05 Бахчисарай - Севастополь
15:05 Рідне - Західна
15:10 Бахчисарай - Соколине
15:20 Бахчисарай - Синапне
15:20 Бахчисарай - Західна
15:25 Бахчисарай - Углове
15:30 Щастливе - Західна
15:30 Бахчисарай - Поляна
15:35 Сімферополь - Кача
15:40 Бахчисарай - Західна
15:40 Бахчисарай - Севастополь
15:50 Сімферополь - Соколине
15:50 Бахчисарай - Західна
16:00 Бахчисарай - Синапне
16:00 Бахчисарай - Західна
16:00 Бахчисарай - Північна
16:03 Хмельницьке - Західна
16:05 Бахчисарай - Ялта
16:15 Бахчисарай - Берегове
16:15 Бахчисарай - Севастополь

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране