Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бахчисарай
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:00 Бахчисарай - Західна
14:00 Бахчисарай - Каштани
14:10 Бахчисарай - Холмовка
14:10 Холмовка - Західна
14:10 Бахчисарай - Піщане
14:20 Бахчисарай - Західна
14:25 Бахчисарай - Північна
14:25 Синапне - Сімферополь
14:30 Бахчисарай - Синапне
14:30 Бахчисарай - Севастополь
14:30 Сімферополь - Соколине
14:35 Бахчисарай - Західна
14:40 Північна - Західна
14:40 Бахчисарай - Піщане
14:55 Бахчисарай - Суворове
15:00 Бахчисарай - Західна
15:00 Бахчисарай - Піщане
15:00 Західна - Білокамянка
15:05 Бахчисарай - Північна
15:05 Бахчисарай - Севастополь
15:05 Рідне - Західна
15:10 Бахчисарай - Соколине
15:20 Бахчисарай - Синапне
15:20 Бахчисарай - Західна
15:25 Бахчисарай - Углове
15:30 Щастливе - Західна
15:30 Бахчисарай - Поляна
15:35 Сімферополь - Кача
15:40 Бахчисарай - Західна
15:40 Бахчисарай - Севастополь
15:50 Сімферополь - Соколине
15:50 Бахчисарай - Західна
16:00 Бахчисарай - Синапне
16:00 Бахчисарай - Західна
16:00 Бахчисарай - Північна
16:03 Хмельницьке - Західна
16:05 Бахчисарай - Ялта
16:15 Бахчисарай - Берегове
16:15 Бахчисарай - Севастополь

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране