Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бахчисарай
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
16:19 Бахчисарай - Західна
16:28 Куйбишево - Сімферополь
16:30 Сімферополь - Синапне
16:35 Бахчисарай - Північна
16:37 Бахчисарай - Західна
16:40 Бахчисарай - Щастливе
16:40 Бахчисарай - Каштани
16:40 Бахчисарай - Холмовка
16:42 Бахчисарай - Феодосія
16:50 Бахчисарай - Севастополь
16:51 Білокамянка - Західна
16:55 Севастополь - Ізмаіл
16:55 Бахчисарай - Синапне
16:55 Севастополь - Ізмаіл
17:00 Бахчисарай - Західна
17:02 Кача - Сімферополь
17:05 Західна - Рідне
17:10 Бахчисарай - Сімферополь
17:10 Бахчисарай - Речное
17:15 Західна - Північна
17:20 Бахчисарай - Західна
17:25 Піщане - Севастополь
17:30 Бахчисарай - Соколине
17:35 Західна - Холмовка
17:40 Бахчисарай - Західна
17:40 Бахчисарай - Фурманівка
18:00 Бахчисарай - Західна
18:05 Бахчисарай - Севастополь
18:20 Бахчисарай - Євпаторія
18:20 Бахчисарай - Західна
18:35 Бахчисарай - Севастополь
18:40 Бахчисарай - Західна
18:40 Севастополь - Краснодар
18:40 Севастополь - Краснодар
18:55 Севастополь - Кримськ
18:55 Севастополь - Новоросійськ
19:10 Бахчисарай - Севастополь
20:15 Бахчисарай - Західна

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране