Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Білогорськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Білогорськ, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Нижньогорська, 13, тел.: (06559) 9-23-73

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:20 Білогорськ - Земляничне
05:25 Білогорськ - Курськ
05:55 Лікарське - Східна
06:00 Білогорськ - Павлівка
06:15 Білогорськ - Лугове
06:15 Білогорськ - Східна
06:27 Нижньогірськ - Східна
06:40 Білогорськ - Східна
06:45 Василівка - Східна
06:55 Кісточкове - Східна
07:00 Радянське - Східна
07:02 Білогорськ - Східна
07:05 Східна - Нижньогірськ
07:05 Голованівка - Східна
07:08 Нижньогірськ - Ялта
07:10 Кіровське - Євпаторія
07:12 Радянське - Східна
07:14 Білогорськ - Східна
07:15 Кіровське - Севастополь
07:24 Білогорськ - Східна
07:25 Первомайськ - Судак
07:25 Білогорськ - Курськ
07:25 Радянське - Східна
07:30 Нижньогірськ - Севастополь
07:35 Кизилівка - Східна
07:35 Радянське - Східна
07:40 Радянське - Севастополь
07:50 Зоркіно - Східна
07:50 Білогорськ - Східна
07:55 Східна - Нижньогірськ
08:00 Білогорськ - Земляничне
08:05 Радянське - Східна
08:10 Білогорськ - Східна
08:10 Білогорськ - Павлівка
08:20 Врожайне - Східна
08:20 Східна - Нижньогірськ
08:35 Радянське - Східна

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране