Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Білогорськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
10:50 Білогорськ - Хлібне
10:50 Східна - Дмитрівка
10:55 Білогорськ - Східна
11:00 Східна - Нижньогірськ
11:00 Східна - Радянське
11:07 Нижньогірськ - Східна
11:15 Білогорськ - Східна
11:20 Білогорськ - Східна
11:22 Лікарське - Східна
11:27 Радянське - Східна
11:30 Білогорськ - Хлібне
11:30 Білогорськ - Лугове
11:35 Білогорськ - Східна
11:37 Нижньогірськ - Східна
11:38 Східна - Нижньогірськ
11:38 Золоте Поле - Східна
11:40 Східна - Радянське
11:50 Східна - Великоселье
11:55 Білогорськ - Павлівка
11:55 Білогорськ - Східна
12:07 Нижньогірськ - Східна
12:10 Східна - Врожайне
12:15 Білогорськ - Східна
12:18 Кіровське - Сімферополь
12:25 Сімферополь - Судак
12:37 Нижньогірськ - Східна
12:50 Білогорськ - Східна
13:00 Радянське - Східна
13:07 Нижньогірськ - Східна
13:10 Білогорськ - Східна
13:12 Білогорськ - Східна
13:25 Кизилівка - Східна
13:25 Білогорськ - Курськ
13:30 Кизилівка - Східна
13:35 Східна - Радянське
13:47 Ізобільне - Східна
13:50 Білогорськ - Східна
14:00 Білогорськ - Східна

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране