Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бердичів
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
10:50 Н. Волинськ - Вінниця 1
11:00 Бердичів - Житомир
11:00 Бердичів - Хмельник
11:05 Житомир - Вінниця 1
11:05 Тульчин - Житомир
11:15 Бердичів - Житомир
11:15 Київ 1 - Новодністровськ
11:25 Хмельницький - Житомир
11:25 Рівне - Вінниця 1
11:35 Бердичів - Житомир
11:40 Бердичів - Суслівка
11:50 Новодністровськ - Київ 1
12:00 Житомир - Вінниця 1
12:20 Бердичів - Київ 1
12:30 Бердичів - Любар
12:45 Київ 1 - Камянець-Подільський
12:45 Коростень - Вінниця 1
12:50 Вінниця 1 - Житомир
12:55 Бердичів - Житомир
12:55 Житомир - Ружин
13:20 Хмельник - Малин
13:35 Бердичів - Київ 1
13:35 Житомир - Молочки
13:35 Ап Борисполь - Косів
13:50 Бердичів - Шпичинці
13:55 Вінниця 1 - Житомир
14:05 Житомир - Дібровка
14:05 Житомир - Вінниця 1
14:05 Київ 1 - Хмельник
14:10 Жмеринка - Житомир
14:30 Бердичів - Житомир
14:30 Луцьк - Вінниця 1
14:40 Любар - Київ 1
14:50 Житомир - Хмельницький
14:50 Бердичів - Житомир
14:50 Житомир - Ружин
15:00 Житомир - Тульчин

Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране