Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бердичів
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:00 Бердичів - Житомир
15:05 Житомир - Жмеринка
15:15 Вінниця 1 - Малин
15:25 Бердичів - Житомир
15:35 Ружин - Житомир
15:50 Камянець-Подільський - Київ 1
16:05 Вінниця 1 - Житомир
16:20 Малин - Вінниця 1
16:30 Вінниця 1 - Рівне
16:55 Бердичів - Житомир
17:00 Житомир - Ружин
17:00 Косів - Ап Борисполь
17:05 Житомир - Безпечна
17:15 Вінниця 1 - Н. Волинськ
17:20 Вінниця 1 - Житомир
17:20 Житомир - Рогачі
17:25 Бердичів - Житомир
17:30 Бердичів - Хмельник
17:30 Бердичів - Житомир
17:40 Житомир - Вінниця 1
17:40 Бердичів - Святошино
17:55 Вінниця 1 - Коростень
18:00 Бердичів - Вінниця 1
18:10 Житомир - Жмеринка
18:15 Одеса - Житомир
18:30 Вінниця 1 - Житомир
18:35 Київ 1 - Хмельник
18:45 Бердичів - Чуднов
18:55 Житомир - Вінниця 1
19:15 Київ 1 - Волочиськ
19:25 Житомир - Вінниця 1
19:35 Ружин - Житомир
20:38 Київ 1 - Хмельник
20:45 Вінниця 1 - Житомир
20:50 Житомир - Вінниця 1
21:00 Київ 1 - Івано-Франківськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране