Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Берислав
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Берислав, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (0554) 62-22-48

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
00:00 Кіровоград - Ялта
00:21 Харків - Одеса
01:25 Ялта - Кіровоград
05:00 Берислав - Зміївка
05:10 Суми - Херсон
05:45 Берислав - Н. Каховка
06:00 Берислав - Львове
06:05 Н. Каховка - Зміївка
06:10 Качкарівка - Херсон
06:15 Берислав - Н. Каховка
06:20 Зміївка - Херсон
06:30 Бургунка - Н. Каховка
06:40 Харків - Херсон
06:40 В. Олександрівка - Херсон
06:40 Берислав - Новоберислав
06:45 Новорайськ - Н. Каховка
06:45 Республіканець - Херсон
06:50 Берислав - Любимівка
06:55 Берислав - Горностаївка
06:57 Новорайськ - Херсон
07:05 М. Горький - Херсон
07:10 Федоровка - Херсон
07:15 Берислав - Н. Каховка
07:15 Берислав - Томарине
07:20 В. Олександрівка - Херсон
07:20 Н. Каховка - Харків
07:20 Саблуківка - Н. Каховка
07:30 Борозенське - Херсон
07:30 Берислав - Н. Каховка
07:35 Херсон - Червоний Маяк
07:45 Берислав - Н. Каховка
07:45 В. Олександрівка - Херсон
07:45 Зміївка - Н. Каховка
07:45 Нововоронцовка - Херсон
07:50 Красновка - Херсон
07:55 Петропавлівка - Херсон
08:00 Берислав - Зміївка
08:00 Зміївка - Н. Каховка
08:00 Новоселівка - Херсон
08:05 Каховка - Кривий Ріг

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране