Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Берислав
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Берислав, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (0554) 62-22-48

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
00:00 Кіровоград - Ялта
00:21 Харків - Одеса
01:25 Ялта - Кіровоград
05:00 Берислав - Зміївка
05:10 Суми - Херсон
05:45 Берислав - Н. Каховка
06:00 Берислав - Львове
06:05 Н. Каховка - Зміївка
06:10 Качкарівка - Херсон
06:15 Берислав - Н. Каховка
06:20 Зміївка - Херсон
06:30 Бургунка - Н. Каховка
06:40 Харків - Херсон
06:40 В. Олександрівка - Херсон
06:40 Берислав - Новоберислав
06:45 Новорайськ - Н. Каховка
06:45 Республіканець - Херсон
06:50 Берислав - Любимівка
06:55 Берислав - Горностаївка
06:57 Новорайськ - Херсон
07:05 М. Горький - Херсон
07:10 Федоровка - Херсон
07:15 Берислав - Н. Каховка
07:15 Берислав - Томарине
07:20 В. Олександрівка - Херсон
07:20 Н. Каховка - Харків
07:20 Саблуківка - Н. Каховка
07:30 Борозенське - Херсон
07:30 Берислав - Н. Каховка
07:35 Херсон - Червоний Маяк
07:45 Берислав - Н. Каховка
07:45 В. Олександрівка - Херсон
07:45 Зміївка - Н. Каховка
07:45 Нововоронцовка - Херсон
07:50 Красновка - Херсон
07:55 Петропавлівка - Херсон
08:00 Берислав - Зміївка
08:00 Зміївка - Н. Каховка
08:00 Новоселівка - Херсон
08:05 Каховка - Кривий Ріг

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране