Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Берислав
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:45 Берислав - Любимівка
11:45 Берислав - Н. Каховка
11:50 Берислав - Новорайськ
11:55 Кривий Ріг - Херсон
12:00 Берислав - Н. Каховка
12:10 Миколаїв - Запоріжжя
12:15 Берислав - Н. Каховка
12:20 Дніпропетровськ - Одеса
12:30 Херсон - В. Олександрівка
12:30 Берислав - Зміївка
12:30 Берислав - Н. Каховка
12:50 Червоний Маяк - Херсон
12:50 Скадовськ - Дніпропетровськ
12:50 Генічеськ - Кривий Ріг
13:00 Берислав - Н. Каховка
13:00 Берислав - Томарине
13:00 Берислав - Томарине
13:04 Бургунка - Н. Каховка
13:15 Берислав - Н. Каховка
13:19 Н. Каховка - Зміївка
13:20 Ж. Води - Генічеськ
13:30 Берислав - Н. Каховка
13:35 Одеса - Дніпропетровськ
13:50 Херсон - Нововоронцовка
14:00 Берислав - Кірове
14:00 Берислав - Н. Каховка
14:05 Херсон - В. Олександрівка
14:10 Одеса - Нікополь
14:20 Херсон - Новоселівка
14:25 Дніпропетровськ - Скадовськ
14:30 Берислав - Н. Каховка
14:40 В. Олександрівка - Херсон
14:45 Берислав - Горностаївка
15:00 Зміївка - Н. Каховка
15:00 Херсон - Високопілля
15:03 Н. Каховка - Бургунка
15:10 В. Олександрівка - Херсон
15:10 Херсон - Качкарівка
15:20 Херсон - М. Горький
15:23 Херсон - Новорайськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране