Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Берислав
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:45 Берислав - Любимівка
11:45 Берислав - Н. Каховка
11:50 Берислав - Новорайськ
11:55 Кривий Ріг - Херсон
12:00 Берислав - Н. Каховка
12:10 Миколаїв - Запоріжжя
12:15 Берислав - Н. Каховка
12:20 Дніпропетровськ - Одеса
12:30 Херсон - В. Олександрівка
12:30 Берислав - Зміївка
12:30 Берислав - Н. Каховка
12:50 Червоний Маяк - Херсон
12:50 Скадовськ - Дніпропетровськ
12:50 Генічеськ - Кривий Ріг
13:00 Берислав - Н. Каховка
13:00 Берислав - Томарине
13:00 Берислав - Томарине
13:04 Бургунка - Н. Каховка
13:15 Берислав - Н. Каховка
13:19 Н. Каховка - Зміївка
13:20 Ж. Води - Генічеськ
13:30 Берислав - Н. Каховка
13:35 Одеса - Дніпропетровськ
13:50 Херсон - Нововоронцовка
14:00 Берислав - Кірове
14:00 Берислав - Н. Каховка
14:05 Херсон - В. Олександрівка
14:10 Одеса - Нікополь
14:20 Херсон - Новоселівка
14:25 Дніпропетровськ - Скадовськ
14:30 Берислав - Н. Каховка
14:40 В. Олександрівка - Херсон
14:45 Берислав - Горностаївка
15:00 Зміївка - Н. Каховка
15:00 Херсон - Високопілля
15:03 Н. Каховка - Бургунка
15:10 В. Олександрівка - Херсон
15:10 Херсон - Качкарівка
15:20 Херсон - М. Горький
15:23 Херсон - Новорайськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране