Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Берислав
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:25 Херсон - Зміївка
15:30 Новорайськ - Херсон
15:30 Берислав - Н. Каховка
15:35 Новорайськ - Херсон
15:45 Берислав - Любимівка
15:50 Ялта - Кривий Ріг
15:50 Херсон - Республіканець
15:55 Херсон - Красновка
16:00 Нововоронцовка - Херсон
16:00 Берислав - Н. Каховка
16:10 Херсон - В. Олександрівка
16:15 Берислав - Зміївка
16:15 Берислав - Любимівка
16:30 Берислав - Н. Каховка
16:32 Херсон - Петропавлівка
16:35 Високопілля - Херсон
16:40 Херсон - Борозенське
16:45 Херсон - В. Олександрівка
16:45 Запоріжжя - Миколаїв
16:50 Херсон - Суми
17:05 Херсон - Високопілля
17:05 Берислав - Н. Каховка
17:15 Херсон - В. Олександрівка
17:20 Херсон - В. Олександрівка
17:25 В. Олександрівка - Херсон
17:40 Херсон - В. Олександрівка
17:40 Херсон - Федорівка
18:00 Берислав - Н. Каховка
18:05 Харків - Н. Каховка
18:10 Херсон - Кривий Ріг
18:20 Берислав - Н. Каховка
18:30 Каховка - Харків
19:00 Берислав - Н. Каховка
19:00 Херсон - Новорайськ
19:10 Дніпродзержинськ - Херсон
19:15 Кривий Ріг - Херсон
19:20 Херсон - В. Олександрівка
20:07 Кривий Ріг - Каховка
20:15 Херсон - Харків
22:56 Одеса - Харків

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране