Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Бершадь
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Бершадь, розклад автобусів, автостанція №1
ул. Чкалова, 2, тел.: (04352) 2-10-83

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Бершадь - Пятківка
05:05 Бершадь - Вовчок
05:05 Вийтівка - Вінниця 1
05:10 Бершадь - Кошаринці
05:10 Бершадь - Михайлівка
05:15 Бершадь - Вінниця 1
05:20 Бершадь - Бондурівка
05:25 Красносілка - Вінниця 1
05:30 Бершадь - Шумилів
05:30 Бершадь - Чернятка 2
05:40 Бершадь - Пятківка
05:40 Бершадь - Вінниця 1
05:55 Бершадь - Ставки
06:00 Бершадь - Балановка
06:00 Бершадь - Поташня
06:00 Джулинка - Вінниця 1
06:00 Бершадь - Умань
06:00 Бершадь - Балта
06:10 Бершадь - Шляхова
06:15 Бершадь - Лугове
06:30 Бершадь - Одеса
06:30 Бершадь - Баланівка
06:30 Бершадь - Голдашівка
06:40 Бершадь - Вінниця 1
06:50 Бершадь - Пятківка
07:00 Бершадь - Баланівка
07:10 Бершадь - Осиївка
07:10 Бершадь - Одеса
07:20 Бершадь - Чернятка 2
07:40 Бершадь - Яланець
07:45 Бершадь - Ямполь
08:00 Бершадь - Київ 1
08:00 Бершадь - Осиївка
08:00 Тульчин - Одеса
08:10 Шляхова - Вінниця 1
08:10 Бершадь - Балановка
08:30 Тростянець - Київ 1
09:00 Бершадь - Пятківка
09:20 Бершадь - Осиївка

Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране