Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Вапнярка
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Вапнярка, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (04350) 3-25-57

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Вапнярка - Цекинівка
05:00 Вапнярка - Джурин
05:05 Томашполь - Вінниця 1
05:35 Крижополь - Вінниця 1
05:40 Вапнярка - Могилев-Подольський
05:40 Вапнярка - Горишківка
05:50 Крикливец - Вінниця 1
06:00 Вапнярка - Жолоби
06:15 Пісчанка - Вінниця 1
06:20 Вапнярка - Антополь
06:35 Крижополь - Вінниця 1
07:00 Тульчин - Могилев-Подольський
07:05 Ямполь - Вінниця 1
07:29 Вапнярка - Томашполь
07:30 Вильшанка - Вінниця 1
07:45 Вапнярка - Умань
07:45 Вапнярка - Ямполь
07:55 Пісчанка - Вінниця 1
08:05 Вапнярка - Могилев-Подольський
08:30 Вапнярка - Кишинев
08:40 Городковка - Вінниця 1
08:50 Вінниця 1 - Ямполь
09:30 Цекинівка - Вінниця 1
09:30 Вапнярка - Томашполь
09:35 Могилев-Подольський - Бершадь
10:00 Вінниця 1 - Пісчанка
10:25 Вапнярка - Ладижин
10:35 Ямполь - Вінниця 1
10:35 Бершадь - Ямполь
10:40 Вапнярка - Антополь
10:40 Вапнярка - Тростянець
11:00 Вапнярка - Горишківка
11:00 Вапнярка - Жолоби

Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране