Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Вапнярка
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:15 Пісчанка - Вінниця 1
11:15 Вапнярка - Могилев-Подольський
11:35 Вінниця 1 - Ямполь
11:45 Вінниця 1 - Пісчанка
11:59 Вінниця 1 - Томашполь
12:00 Вапнярка - Томашполь
12:05 Вінниця 1 - Ямполь
12:10 Вапнярка - Могилев-Подольський
12:30 Ямполь - Вінниця 1
12:55 Пісчанка - Вінниця 1
13:10 Вінниця 1 - Крижополь
13:15 Ямполь - Вінниця 1
13:20 Вапнярка - Томашполь
13:20 Крижополь - Могилев-Подольський
13:30 Вінниця 1 - Ямполь
13:30 Вінниця 1 - Городковка
13:40 Крижополь - Вінниця 1
14:30 Вапнярка - Ладижин
14:30 Могилев-Подольський - Тульчин
14:35 Ямполь - Вінниця 1
15:00 Вапнярка - Цекинівка
15:22 Вінниця 1 - Крикливец
15:25 Вінниця 1 - Пісчанка
15:30 Вапнярка - Могилев-Подольський
15:40 Вінниця 1 - Ямполь
15:55 Ямполь - Бершадь
16:00 Пісчанка - Вінниця 1
16:40 Ямполь - Вінниця 1
16:40 Вінниця 1 - Городковка
16:55 Бершадь - Могилев-Подольський
17:30 Вінниця 1 - Цекинівка
17:35 Пісчанка - Вінниця 1
17:48 Вінниця 1 - Вільшанка

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране