Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гайсин
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Гайсин, розклад автобусів, автостанція №1
вул. 1 травня, тел.: (04334) 2-11-76

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:10 Гайсин - Губник
05:10 Гайсин - Нараївка
05:10 Гайсин - Степашки
05:15 Ладижин - Київ 1
05:20 Гайсин - Теплик
05:20 Гайсин - Вінниця 3
05:30 Гайсин - Зятковці
05:30 Гайсин - Щуровці
05:40 Гайсин - Ш. Бондурянська
05:50 Гайсин - Вінниця 1
05:50 Гайсин - Х. Карбовський
05:50 Гайсин - Грузьке
05:50 Гайсин - Носовці
06:00 Гайсин - Борсуки
06:00 Гайсин - Київ 1
06:00 Гайсин - Дашев
06:10 Удич - Вінниця 1
06:10 Гайсин - Карбовка
06:10 Гайсин - Митков
06:15 Гайсин - Ладижин
06:20 Теплик - Вінниця 1
06:27 Теплик - Вінниця 1
06:35 Гайсин - Адамівка
06:40 Гайсин - Бершадь
06:41 Тростянець - Київ 1
06:50 Гайсин - Хмельницький
06:55 Гайсин - Тростянець
07:00 Гайсин - Буряни
07:10 Соболівка - Вінниця 1
07:35 Степашки - Вінниця 1
07:35 Гранів - Вінниця 1
07:40 Ладижин - Київ 1
07:40 Гайсин - Песчанка
07:40 Удич - Вінниця 1
07:50 Гайсин - Вінниця 3
08:00 Гайсин - Вінниця 1
08:10 Пологи - Вінниця 1
08:25 Тульчин - Київ 1

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране