Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гайсин
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:35 Вінниця 1 - Світловодськ
08:35 Теплик - Вінниця 1
08:45 Ольгополь - Київ 1
09:05 Теплик - Вінниця 1
09:10 Вінниця 1 - Умань
09:25 Вінниця 1 - Теплик
09:25 Умань - Вінниця 1
09:30 Вінниця 1 - Херсон
09:35 Гайсин - Ладижин
09:40 Гайсин - Дашев
09:45 Теплик - Вінниця 1
10:00 Крижополь - Ільїнці
10:30 Хмельник - Одеса
10:35 Вінниця 1 - Геническ
10:45 Гайсин - Київ 1
10:45 Вінниця 1 - Теплик
11:00 Удич - Вінниця 1
11:10 Вінниця 1 - Днепропетровск
11:10 Гайсин - Зятковці
11:20 Гайсин - Карбовка
11:25 Гайсин - Вінниця 1
11:25 Гайсин - Вінниця 3
11:30 Могилев-Подільський - Одеса
11:30 Гайсин - Тростянець
11:40 Гайсин - Теплик
11:45 Тальное - Вінниця 1
11:50 Гайсин - Щуровці
12:00 Гайсин - Х. Карбовський
12:00 Бершадь - Вінниця 1
12:00 Вінниця 1 - Соболівка
12:00 Гайсин - Носовці
12:10 Житомир - Одеса
12:20 Гайсин - Ш. Бондурянська
12:20 Гайсин - Карбовка
12:20 Гайсин - Степашки
12:25 Теплик - Вінниця 1
12:30 Гайсин - Митков
12:40 Гайсин - Буряни
13:00 Гайсин - Борсуки

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране