Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гайсин
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
13:00 Умань - Вінниця 1
13:05 Гайсин - Губник
13:10 Гайсин - Нараївка
13:10 Теплик - Вінниця 1
13:10 Гайсин - Вінниця 3
13:15 Хмельницький - Вознесенськ
13:15 Гайсин - Грузьке
13:20 Вінниця 1 - Гранів
13:50 Ільїнці - Крижополь
14:00 Вінниця 1 - Соболівка
14:11 Гайсин - Вінниця 1
14:15 Одеса - Житомир
14:20 Вінниця 1 - Теплик
14:35 Гранів - Вінниця 1
14:35 Вінниця 1 - Тростянець
14:38 В. Мочулка - Вінниця 1
14:40 Гайсин - Вінниця 1
14:41 Київ 1 - Ладижин
14:50 Гайсин - Могилев-Подільський
14:50 Гайсин - Дашев
14:51 Вінниця 1 - Теплик
15:10 Гайсин - Адамівка
15:20 Кривий Ріг - Вінниця 1
15:20 Гайсин - Київ 3
15:25 Вінниця 1 - Умань
15:42 Вінниця 1 - Теплик
15:50 Гайсин - Вінниця 1
15:55 Вознесенськ - Хмельницький
16:00 Гайсин - Вінниця 1
16:00 Гайсин - Ладижин
16:00 Вінниця 1 - Христинівка
16:05 Гайсин - Вінниця 1
16:10 Гайсин - Вінниця 1
16:21 Ладижин - Київ 1
16:25 Теплик - Вінниця 1
16:25 Київ 1 - Ладижин
16:30 Одеса - Могилев-Подільський
16:40 Вінниця 1 - Соболівка
16:45 Гайсин - Грузьке

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране