Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гайсин
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
16:45 Світловодськ - Вінниця 1
17:00 Вінниця 1 - Теплик
17:00 Київ 1 - Ладижин
17:05 Вінниця 1 - Удич
17:15 Вінниця 1 - Степашки
17:20 Гайсин - Кузьминці
17:30 Гайсин - Карбівка
17:30 Черкаси - Вінниця 1
17:30 Гайсин - Степашки
17:30 Гайсин - Дашів
17:30 Вінниця 1 - Тальне
17:30 Черкаси - Вінниця 1
17:35 Гайсин - Теплик
17:40 Гайсин - Х. Карбовський
17:40 Вінниця 1 - Бершадь
17:40 Гайсин - Носовці
17:46 Вінниця 1 - Пологи
17:50 Гайсин - Губник
17:55 Херсон - Вінниця 1
19:00 Гайсин - Зятковці
19:10 Вінниця 1 - Соболівка
19:40 Вінниця 1 - Удич
20:05 Київ 1 - Тростянець
20:15 Чернівці - Дніпропетровськ
20:20 Хмельник - Скадовськ
20:25 Генічеськ - Вінниця 1
20:25 Львів - Донецьк 3
20:50 Дніпропетровськ - Вінниця 1
21:05 Київ 1 - Ольгополь
21:35 Київ 1 - Тульчин

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране