Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Генічеськ
 Автостанція №1

Генічеськ, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (0553) 43-21-56

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:30 Генічеськ - Н. Олексіївка
05:00 Генічеськ - Херсон
05:25 Генічеськ - Херсон
05:30 Генічеськ - Київ 1
06:10 Генічеськ - Бойове
06:30 Генічеськ - Н. Олексіївка
07:15 Генічеськ - Вінниця 1
07:20 Генічеськ - Н. Олексіївка
07:25 Генічеськ - Жовті Води
07:45 Генічеськ - Сімферополь 1
08:00 Генічеськ - Н. Олексіївка
08:00 Генічеськ - Запоріжжя
08:35 Генічеськ - Херсон
09:00 Генічеськ - Щастливцево
09:05 Н. Сірогози - Сімферополь 1
09:25 Генічеськ - Н. Олексіївка
10:00 Генічеськ - Стрілкове
10:20 Генічеськ - Н. Олексіївка
11:00 Генічеськ - Щастливцево
11:00 Новотроїцьк - Дніпропетровськ
11:20 Генічеськ - Жданово
11:20 Генічеськ - Стрілкове
11:45 Генічеськ - Москаленко
11:45 Генічеськ - Бойове
11:45 Генічеськ - Стрілкове
12:55 Ялта - Дніпропетровськ
13:00 Генічеськ - Щастливцево
13:20 Генічеськ - Н. Олексіївка
13:30 Генічеськ - Скадовськ
13:50 Генічеськ - Херсон
13:50 Дніпропетровськ - Ялта
14:00 Генічеськ - Привільне
14:15 Генічеськ - Н. Олексіївка
14:34 Херсон - Щастливцево
14:35 Генічеськ - Херсон
14:40 Генічеськ - Н. Олексіївка
15:30 Дніпропетровськ - Новотроїцьк
15:45 Генічеськ - Н. Олексіївка
16:10 Генічеськ - Херсон
16:15 Генічеськ - Стрілкове
16:25 Генічеськ - Євпаторія
17:10 Щастливцево - Херсон
18:00 Генічеськ - Н. Олексіївка
19:30 Сімферополь 1 - Н. Сірогози
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране