Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Гола Пристань, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (0553) 92-62-44

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:05 М. Копані - Херсон 2
06:10 Гола Пристань - Збурївка
06:15 Геройське - Херсон 2
06:15 Хмельник - Скадовськ
06:23 Скадовськ - Кіровоград
06:30 В. Кардашинка - Херсон 2
06:30 Більшовик - Херсон 2
06:35 Залізний Порт - Херсон 2
06:40 Таврійське - Херсон 2
06:40 Гола Пристань - Херсон 2
06:45 Херсон - Залізний Порт
06:45 Гола Пристань - Херсон 2
06:45 Залізний Порт - Херсон 2
06:50 Гола Пристань - Кардашинка
06:55 Скадовськ - Херсон
06:55 Херсон 2 - Залізний Порт
07:00 Рибальче - Херсон 2
07:03 Більшовик - Херсон 2
07:10 Київка - Херсон 2
07:15 Краснознамянка - Херсон 2
07:20 Херсон - Скадовськ
07:30 Херсон 2 - Залізний Порт
07:30 Петрівка (Гопри) - Херсон 2
07:35 Очаківське - Херсон 2
07:40 Гола Пристань - Ковтуни
07:40 Херсон 2 - Скадовськ
07:40 Чулаківка - Херсон 2
07:45 Херсон 2 - Більшовик
07:45 Більшовик - Херсон 2
07:55 Збурївка - Херсон 2
07:55 Антонівка - Херсон
08:00 Облої - Херсон 2
08:10 Лазурне - Херсон
08:10 Херсон 2 - Нов. Збурївка
08:10 Херсон - Скадовськ
08:15 Скадовськ - Херсон
08:15 М. Копані - Херсон 2
08:17 Херсон 2 - Більшовик
08:20 Садове (Гопри) - Херсон 2
08:23 Скадовськ - Херсон
08:25 Херсон 2 - Залізний Порт

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране