Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Гола Пристань, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (0553) 92-62-44

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:05 М. Копані - Херсон 2
06:10 Гола Пристань - Збурївка
06:15 Геройське - Херсон 2
06:15 Хмельник - Скадовськ
06:23 Скадовськ - Кіровоград
06:30 В. Кардашинка - Херсон 2
06:30 Більшовик - Херсон 2
06:35 Залізний Порт - Херсон 2
06:40 Таврійське - Херсон 2
06:40 Гола Пристань - Херсон 2
06:45 Херсон - Залізний Порт
06:45 Гола Пристань - Херсон 2
06:45 Залізний Порт - Херсон 2
06:50 Гола Пристань - Кардашинка
06:55 Скадовськ - Херсон
06:55 Херсон 2 - Залізний Порт
07:00 Рибальче - Херсон 2
07:03 Більшовик - Херсон 2
07:10 Київка - Херсон 2
07:15 Краснознамянка - Херсон 2
07:20 Херсон - Скадовськ
07:30 Херсон 2 - Залізний Порт
07:30 Петрівка (Гопри) - Херсон 2
07:35 Очаківське - Херсон 2
07:40 Гола Пристань - Ковтуни
07:40 Херсон 2 - Скадовськ
07:40 Чулаківка - Херсон 2
07:45 Херсон 2 - Більшовик
07:45 Більшовик - Херсон 2
07:55 Збурївка - Херсон 2
07:55 Антонівка - Херсон
08:00 Облої - Херсон 2
08:10 Лазурне - Херсон
08:10 Херсон 2 - Нов. Збурївка
08:10 Херсон - Скадовськ
08:15 Скадовськ - Херсон
08:15 М. Копані - Херсон 2
08:17 Херсон 2 - Більшовик
08:20 Садове (Гопри) - Херсон 2
08:23 Скадовськ - Херсон
08:25 Херсон 2 - Залізний Порт

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране