Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
08:30 Приморське - Херсон
08:30 Залізний Порт - Херсон
08:35 Херсон 2 - Лазурне
08:40 Жовтневе - Херсон 2
08:40 Красне - Херсон
08:45 Більшовик - Херсон 2
08:45 Гола Пристань - Херсон 2
08:50 Херсон 2 - Рибальче
09:04 Херсон - Залізний Порт
09:05 Очаківське - Херсон 2
09:05 Херсон 2 - Очаківське
09:05 Херсон 2 - Більшовик
09:10 Буркути - Херсон 2
09:20 Херсон 2 - Більшовик
09:25 Нов. Збурївка - Херсон 2
09:25 Скадовськ - Херсон
09:35 Облої - Херсон 2
09:41 Калинівка (Гопри) - Херсон 2
09:45 Херсон 2 - Залізний Порт
09:45 Залізний Порт - Херсон 2
09:55 Херсон - Скадовськ
10:10 Гола Пристань - Херсон 2
10:12 Херсон 2 - В. Кардашинка
10:15 Херсон 2 - Залізний Порт
10:20 Херсон 2 - Таврійське
10:20 Скадовськ - Миколаїв
10:20 Херсон - Залізний Порт
10:35 Херсон 2 - Нов. Збурївка
10:35 Херсон 2 - Лазурне
10:40 Лазурне - Херсон 2
10:45 Скадовськ - Херсон
10:50 Херсон 2 - Збурївка
10:50 Залізний Порт - Херсон 2
10:55 Херсон 2 - Чулаківка
11:00 Гола Пристань - Ковтуни
11:00 Гола Пристань - Нова Каховка
11:00 Гола Пристань - Таврійське
11:00 Херсон 2 - Більшовик
11:10 Херсон - Скадовськ
11:10 Рибальче - Херсон 2
11:20 Херсон 2 - Залізний Порт
11:20 Залізний Порт - Херсон 2

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране