Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:21 Скадовськ - Херсон
11:30 Гола Пристань - Херсон 2
11:35 Херсон 2 - Очаківське
11:42 Херсон 2 - Більшовик
11:45 Більшовик - Херсон 2
11:50 Херсон - Приморське
11:55 Скадовськ - Херсон
11:56 Більшовик - Херсон 2
12:00 Херсон 2 - Київка
12:00 Таврійське - Херсон 2
12:00 Гола Пристань - Ковтуни
12:00 В. Кардашинка - Херсон 2
12:05 Херсон 2 - М. Копані
12:10 Скадовськ - Херсон
12:10 Лазурне - Херсон 2
12:10 Херсон - Скадовськ
12:10 Херсон 2 - Садове (Гопри)
12:15 Херсон 2 - Ковтуни
12:20 Херсон 2 - Залізний Порт
12:30 Скадовськ - Херсон 2
12:30 Гола Пристань - Херсон 2
12:35 Херсон 2 - Петрівка (Гопри)
12:40 Херсон - Залізний Порт
12:40 Більшовик - Херсон 2
12:45 Херсон - Скадовськ
12:47 Херсон 2 - Буркути
12:50 Чулаківка - Херсон 2
12:50 Херсон 2 - Рибальче
12:55 Залізний Порт - Херсон
12:55 Херсон 2 - Облої
13:00 Гола Пристань - Херсон 2
13:00 Очаківське - Херсон 2
13:05 Херсон 2 - Іванівка (Гопри)
13:05 Херсон 2 - Садове (Гопри)
13:10 Херсон 2 - Залізний Порт
13:10 Херсон - Скадовськ
13:15 Херсон 2 - Геройське
13:16 Залізний Порт - Херсон 2
13:20 Херсон - Антонівка
13:25 Скадовськ - Херсон
13:25 Збурївка - Херсон 2
13:25 Херсон 2 - Жовтневе

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране