Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:21 Скадовськ - Херсон
11:30 Гола Пристань - Херсон 2
11:35 Херсон 2 - Очаківське
11:42 Херсон 2 - Більшовик
11:45 Більшовик - Херсон 2
11:50 Херсон - Приморське
11:55 Скадовськ - Херсон
11:56 Більшовик - Херсон 2
12:00 Херсон 2 - Київка
12:00 Таврійське - Херсон 2
12:00 Гола Пристань - Ковтуни
12:00 В. Кардашинка - Херсон 2
12:05 Херсон 2 - М. Копані
12:10 Скадовськ - Херсон
12:10 Лазурне - Херсон 2
12:10 Херсон - Скадовськ
12:10 Херсон 2 - Садове (Гопри)
12:15 Херсон 2 - Ковтуни
12:20 Херсон 2 - Залізний Порт
12:30 Скадовськ - Херсон 2
12:30 Гола Пристань - Херсон 2
12:35 Херсон 2 - Петрівка (Гопри)
12:40 Херсон - Залізний Порт
12:40 Більшовик - Херсон 2
12:45 Херсон - Скадовськ
12:47 Херсон 2 - Буркути
12:50 Чулаківка - Херсон 2
12:50 Херсон 2 - Рибальче
12:55 Залізний Порт - Херсон
12:55 Херсон 2 - Облої
13:00 Гола Пристань - Херсон 2
13:00 Очаківське - Херсон 2
13:05 Херсон 2 - Іванівка (Гопри)
13:05 Херсон 2 - Садове (Гопри)
13:10 Херсон 2 - Залізний Порт
13:10 Херсон - Скадовськ
13:15 Херсон 2 - Геройське
13:16 Залізний Порт - Херсон 2
13:20 Херсон - Антонівка
13:25 Скадовськ - Херсон
13:25 Збурївка - Херсон 2
13:25 Херсон 2 - Жовтневе

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране