Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
13:30 Херсон 2 - Калинівка (Гопри)
13:40 Херсон 2 - Залізний Порт
13:45 Залізний Порт - Херсон 2
13:50 В. Кардашинка - Херсон 2
13:50 Гола Пристань - Нова Каховка
13:55 Херсон - Скадовськ
14:05 Скадовськ - Херсон
14:05 Херсон 2 - Збурївка
14:10 Херсон - Скадовськ
14:15 Херсон 2 - Більшовик
14:15 Більшовик - Херсон 2
14:20 М. Копані - Херсон 2
14:20 Красне - Херсон
14:20 Херсон 2 - Очаківське
14:25 Гола Пристань - Херсон
14:30 Садове (Гопри) - Херсон 2
14:30 Херсон 2 - Лазурне
14:45 Залізний Порт - Херсон 2
14:50 Буркути - Херсон 2
14:55 Залізний Порт - Херсон
14:55 Скадовськ - Херсон
15:00 Херсон 2 - Більшовик
15:02 Рибальче - Херсон 2
15:10 Гола Пристань - Херсон 2
15:15 Гола Пристань - Ковтуни
15:20 Більшовик - Херсон 2
15:20 Херсон 2 - Очаківське
15:22 Залізний Порт - Херсон
15:25 Херсон 2 - Залізний Порт
15:30 Херсон - Скадовськ
15:40 Скадовськ - Херсон
15:45 Херсон 2 - Скадовськ
15:45 Херсон 2 - Таврійське
15:45 Залізний Порт - Херсон 2
15:50 Херсон 2 - Залізний Порт
15:52 Херсон 2 - В. Кардашинка
15:55 Київка - Херсон 2
16:00 Гола Пристань - Херсон 2
16:05 Облої - Херсон 2
16:05 Херсон 2 - Більшовик
16:12 Херсон - Скадовськ
16:20 Херсон 2 - Краснознамянка

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране