Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
13:30 Херсон 2 - Калинівка (Гопри)
13:40 Херсон 2 - Залізний Порт
13:45 Залізний Порт - Херсон 2
13:50 В. Кардашинка - Херсон 2
13:50 Гола Пристань - Нова Каховка
13:55 Херсон - Скадовськ
14:05 Скадовськ - Херсон
14:05 Херсон 2 - Збурївка
14:10 Херсон - Скадовськ
14:15 Херсон 2 - Більшовик
14:15 Більшовик - Херсон 2
14:20 М. Копані - Херсон 2
14:20 Красне - Херсон
14:20 Херсон 2 - Очаківське
14:25 Гола Пристань - Херсон
14:30 Садове (Гопри) - Херсон 2
14:30 Херсон 2 - Лазурне
14:45 Залізний Порт - Херсон 2
14:50 Буркути - Херсон 2
14:55 Залізний Порт - Херсон
14:55 Скадовськ - Херсон
15:00 Херсон 2 - Більшовик
15:02 Рибальче - Херсон 2
15:10 Гола Пристань - Херсон 2
15:15 Гола Пристань - Ковтуни
15:20 Більшовик - Херсон 2
15:20 Херсон 2 - Очаківське
15:22 Залізний Порт - Херсон
15:25 Херсон 2 - Залізний Порт
15:30 Херсон - Скадовськ
15:40 Скадовськ - Херсон
15:45 Херсон 2 - Скадовськ
15:45 Херсон 2 - Таврійське
15:45 Залізний Порт - Херсон 2
15:50 Херсон 2 - Залізний Порт
15:52 Херсон 2 - В. Кардашинка
15:55 Київка - Херсон 2
16:00 Гола Пристань - Херсон 2
16:05 Облої - Херсон 2
16:05 Херсон 2 - Більшовик
16:12 Херсон - Скадовськ
16:20 Херсон 2 - Краснознамянка

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране