Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
16:25 Херсон 2 - Більшовик
16:25 Калинівка (Гопри) - Херсон 2
16:30 Херсон - Скадовськ
16:35 Херсон 2 - Чулаківка
16:35 Очаківське - Херсон 2
16:35 Херсон 2 - Рибальче
16:45 Херсон - Залізний Порт
16:45 Геройське - Херсон 2
16:50 Залізний Порт - Херсон 2
16:50 Херсон - Скадовськ
16:50 Херсон 2 - Залізний Порт
16:50 Херсон 2 - Облої
16:50 Херсон - Скадовськ
17:00 Херсон - Залізний Порт
17:01 Херсон 2 - Геройське
17:05 В. Кардашинка - Херсон 2
17:05 Херсон 2 - Садове (Гопри)
17:10 Скадовськ - Херсон
17:15 Скадовськ - Хмельник
17:20 Херсон - Скадовськ
17:20 Херсон 2 - Більшовик
17:30 Залізний Порт - Херсон
17:30 Херсон 2 - М. Копані
17:40 Таврійське - Херсон 2
17:41 Більшовик - Херсон 2
17:45 Херсон 2 - Ковтуни
17:45 Херсон 2 - Більшовик
17:50 Лазурне - Херсон 2
17:50 Нов. Збурївка - Херсон 2
17:50 Миколаїв - Скадовськ
18:05 Херсон 2 - Рибальче
18:07 Кіровоград - Скадовськ
18:10 Херсон 2 - Більшовик
18:15 Скадовськ - Херсон
18:35 Херсон 2 - Буркути
18:35 Херсон 2 - Петрівка (Гопри)
18:45 Скадовськ - Київ 1
18:45 Залізний Порт - Херсон 2
18:45 Херсон 2 - Залізний Порт
18:47 Ковтуни - Херсон 2
18:55 Херсон - Скадовськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране