Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Гола Пристань
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
16:25 Херсон 2 - Більшовик
16:25 Калинівка (Гопри) - Херсон 2
16:30 Херсон - Скадовськ
16:35 Херсон 2 - Чулаківка
16:35 Очаківське - Херсон 2
16:35 Херсон 2 - Рибальче
16:45 Херсон - Залізний Порт
16:45 Геройське - Херсон 2
16:50 Залізний Порт - Херсон 2
16:50 Херсон - Скадовськ
16:50 Херсон 2 - Залізний Порт
16:50 Херсон 2 - Облої
16:50 Херсон - Скадовськ
17:00 Херсон - Залізний Порт
17:01 Херсон 2 - Геройське
17:05 В. Кардашинка - Херсон 2
17:05 Херсон 2 - Садове (Гопри)
17:10 Скадовськ - Херсон
17:15 Скадовськ - Хмельник
17:20 Херсон - Скадовськ
17:20 Херсон 2 - Більшовик
17:30 Залізний Порт - Херсон
17:30 Херсон 2 - М. Копані
17:40 Таврійське - Херсон 2
17:41 Більшовик - Херсон 2
17:45 Херсон 2 - Ковтуни
17:45 Херсон 2 - Більшовик
17:50 Лазурне - Херсон 2
17:50 Нов. Збурївка - Херсон 2
17:50 Миколаїв - Скадовськ
18:05 Херсон 2 - Рибальче
18:07 Кіровоград - Скадовськ
18:10 Херсон 2 - Більшовик
18:15 Скадовськ - Херсон
18:35 Херсон 2 - Буркути
18:35 Херсон 2 - Петрівка (Гопри)
18:45 Скадовськ - Київ 1
18:45 Залізний Порт - Херсон 2
18:45 Херсон 2 - Залізний Порт
18:47 Ковтуни - Херсон 2
18:55 Херсон - Скадовськ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране