Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Вижниця
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Вижниця, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:30 Вижниця - Чернівці 4
05:40 Вижниця - Чернівці
05:55 Вижниця - Чернівці 4
06:10 Путила - Чернівці
06:15 Вижниця - Вали
06:20 Вижниця - Яблуниця
06:30 Вижниця - Чернівці 4
06:40 Вижниця - Чернівці 4
06:50 Вижниця - Коритне
06:55 Путила - Чернівці
06:55 Вижниця - Чернівці
06:55 Вижниця - Вашківці
07:00 Вижниця - Берегомет
07:00 Вижниця - Нетішин
07:00 Вижниця - Майдан
07:05 Вижниця - Мілієво
07:10 Вижниця - Путила
07:15 Вижниця - Чернівці 4
07:25 Путила - Чернівці
07:40 Вижниця - Чернівці 4
07:45 Вижниця - Іспас
07:50 Вижниця - Естакада
07:50 Вижниця - Черешенька
08:00 Вижниця - Чернівці 4
08:05 Вижниця - Чернівці
08:10 Вижниця - Путила
08:20 Вижниця - Чернівці 4
08:40 Вижниця - Чернівці
08:55 Вижниця - Чернівці 4
09:10 Путила - Чернівці 4
09:10 Вижниця - Чернівці
09:20 Вижниця - Путила
09:30 Вижниця - Чернівці 4
09:30 Вижниця - Івано-Франківськ
09:50 Чернівці - Путила
10:00 Путила - Чернівці
10:00 Вижниця - Путила
10:05 Вижниця - Чернівці 4
10:15 Путила - Чернівці
10:25 Вижниця - Чернівці
10:35 Вижниця - Чернівці

Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране