Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Вижниця
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:00 Вижниця - Чернівці 4
11:00 Чернівці - Путила
11:25 Вижниця - Чернівці
11:30 Вижниця - Львів
11:30 Вижниця - Путила
11:40 Вижниця - Чернівці
11:45 Вижниця - Чернівці 4
12:10 Вижниця - Чернівці 4
12:15 Вижниця - Путила
12:15 Вижниця - Коритне
12:20 Путила - Чернівці
12:30 Вижниця - Майдан
12:45 Вижниця - Чернівці 4
13:10 Вижниця - Чернівці 4
13:10 Чернівці - Путила
13:30 Вижниця - Бережонка
13:50 Вижниця - Чернівці 4
13:50 Чернівці - Путила
14:10 Вижниця - Чернівці 3
14:20 Вижниця - Яблуниця
14:20 Вижниця - Чернівці
14:30 Вижниця - Чернівці
15:00 Вижниця - Шепіт
15:00 Вижниця - Вовчинець
15:10 Вижниця - Чернівці 4
15:30 Вижниця - Естакада
16:00 Вижниця - Чернівці 3
16:20 Вижниця - Чернівці 3
16:25 Чернівці 3 - Яблуниця
16:50 Чернівці 4 - Путила
16:50 Вижниця - Чернівці 3
17:10 Вижниця - Іспас
17:25 Вижниця - Чернівці
17:35 Чернівці - Путила
17:45 Вижниця - Чернівці 3
18:10 Чернівці - Путила
18:10 Вижниця - Іспас
18:20 Вижниця - Черешенька
18:30 Вижниця - Чернівці 3
19:00 Путила - Чернівці
19:05 Чернівці - Путила

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране