Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Джанкой
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Джанкой, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Кримська, 30, тел.: (06564) 3-00-08

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:30 Джанкой - Керч
07:00 Азовське - Сімферополь 2
07:15 Джанкой - Роздольне
07:30 Джанкой - Сімферополь 2
07:40 Джанкой - Керч
07:50 Джанкой - Севастополь
08:10 Джанкой - Ялта
08:30 Джанкой - Армянськ
08:45 Джанкой - Керч
09:00 Сімферополь 1 - Миколаїв
09:10 Джанкой - Сімферополь 2
09:35 Генічеськ - Сімферополь 1
09:40 Джанкой - Красний Перекопськ
09:50 Севастополь - Дніпропетровськ
10:05 Н. Троїцьк - Сімферополь 1
10:10 Джанкой - Керч
10:30 Ялта - Херсон
10:35 Джанкой - Сімферополь 2
10:40 Джанкой - Роздольне
11:00 Нижні Сірогози - Сімферополь 1
11:00 Джанкой - Армянськ
11:05 Ялта - Дніпропетровськ
11:10 Джанкой - Сімферополь 2
11:30 Бердянськ - Севастополь
11:50 Джанкой - Армянськ
11:55 Севастополь - Бердянськ
12:00 Джанкой - Керч
12:00 Джанкой - Сімферополь 2
12:15 Херсон - Ялта
12:40 Ялта - Маріуполь
12:50 Джанкой - Армянськ
12:55 Джанкой - Сімферополь 2
13:05 Херсон - Керч
13:10 Джанкой - Первомайське
13:30 Керч - Херсон
13:30 Євпаторія - Генічеськ
13:50 Джанкой - Сімферополь 2
14:00 Джанкой - Саки
14:30 Джанкой - Армянськ

Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране