Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Джанкой
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:10 Миколаїв - Сімферополь 1
15:20 Джанкой - Красний Перекопськ
15:25 Дніпропетровськ - Ялта
15:35 Джанкой - Сімферополь 2
15:40 Керч - Херсон
15:40 Сімферополь 1 - Генічеськ
16:10 Джанкой - Євпаторія
16:30 Маріуполь - Ялта
17:00 Джанкой - Сімферополь 2
17:45 Сімферополь 1 - Нижні Сірогози
18:10 Генічеськ - Євпаторія
18:20 Джанкой - Сімферополь 2
18:55 Ялта - Н. Азовське
18:55 Ялта - Ростов-На-Дону
19:00 Джанкой - Сімферополь 2
20:10 Джанкой - Сімферополь 2

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране