Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Джанкой
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
15:10 Миколаїв - Сімферополь 1
15:20 Джанкой - Красний Перекопськ
15:25 Дніпропетровськ - Ялта
15:35 Джанкой - Сімферополь 2
15:40 Керч - Херсон
15:40 Сімферополь 1 - Генічеськ
16:10 Джанкой - Євпаторія
16:30 Маріуполь - Ялта
17:00 Джанкой - Сімферополь 2
17:45 Сімферополь 1 - Нижні Сірогози
18:10 Генічеськ - Євпаторія
18:20 Джанкой - Сімферополь 2
18:55 Ялта - Н. Азовське
18:55 Ялта - Ростов-На-Дону
19:00 Джанкой - Сімферополь 2
20:10 Джанкой - Сімферополь 2

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране