Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпродзержинськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:55 Комсомольськ - Дніпропетровськ
12:00 Дніпродзержинськ - Вольногорськ
12:00 Дніпродзержинськ - Сухий Хутір
12:25 Дніпродзержинськ - Березневатівка
12:30 Дніпродзержинськ - Болтишка
12:45 Донецьк 3 - Київ
13:00 Дніпродзержинськ - Пристань
13:15 Дніпродзержинськ - Михайлівка
14:00 Київ - Донецьк
14:00 Дніпродзержинськ - Березневатівка
14:00 Дніпродзержинськ - Володимирівка
14:05 Дніпродзержинськ - Царичанка
14:10 Дніпродзержинськ - Деріївка
14:10 Донецьк - Київ
14:30 Київ - Запоріжжя
14:40 Дніпродзержинськ - Водяне
14:40 Дніпродзержинськ - Тепловка
15:00 Миргород - Дніпропетровськ
15:10 Дніпропетровськ - Кременчуг
15:20 Київ - Донецьк 3
15:20 Дніпродзержинськ - Суслівка
15:25 Дніпродзержинськ - Пушкарівка
15:45 Дніпропетровськ - Пристань
16:15 Запоріжжя - Кременчуг
17:00 Дніпродзержинськ - Покровка
17:00 Дніпродзержинськ - Лиховка
17:20 Дніпропетровськ - Комсомольськ
17:30 Дніпродзержинськ - Гуляй Поле
17:50 Канів - Дніпропетровськ
18:00 Дніпродзержинськ - Михайлівка
18:00 Дніпродзержинськ - Ольховатка
18:30 Дніпродзержинськ - Березневатівка
18:55 Комсомольськ - Дніпропетровськ
19:15 Дніпродзержинськ - Лугове
19:30 Запоріжжя - Світловодськ
19:55 Дніпропетровськ - Кишинів
20:05 Київ 4 - Дніпропетровськ
21:10 Київ - Запоріжжя
22:20 Запоріжжя - Київ
22:30 Дніпродзержинськ - Белгород
22:50 Запоріжжя - Київ
23:20 Київ - Ялта
23:50 Дніпропетровськ - Київ

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране