Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпродзержинськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:55 Комсомольськ - Дніпропетровськ
12:00 Дніпродзержинськ - Вольногорськ
12:00 Дніпродзержинськ - Сухий Хутір
12:25 Дніпродзержинськ - Березневатівка
12:30 Дніпродзержинськ - Болтишка
12:45 Донецьк 3 - Київ
13:00 Дніпродзержинськ - Пристань
13:15 Дніпродзержинськ - Михайлівка
14:00 Київ - Донецьк
14:00 Дніпродзержинськ - Березневатівка
14:00 Дніпродзержинськ - Володимирівка
14:05 Дніпродзержинськ - Царичанка
14:10 Дніпродзержинськ - Деріївка
14:10 Донецьк - Київ
14:30 Київ - Запоріжжя
14:40 Дніпродзержинськ - Водяне
14:40 Дніпродзержинськ - Тепловка
15:00 Миргород - Дніпропетровськ
15:10 Дніпропетровськ - Кременчуг
15:20 Київ - Донецьк 3
15:20 Дніпродзержинськ - Суслівка
15:25 Дніпродзержинськ - Пушкарівка
15:45 Дніпропетровськ - Пристань
16:15 Запоріжжя - Кременчуг
17:00 Дніпродзержинськ - Покровка
17:00 Дніпродзержинськ - Лиховка
17:20 Дніпропетровськ - Комсомольськ
17:30 Дніпродзержинськ - Гуляй Поле
17:50 Канів - Дніпропетровськ
18:00 Дніпродзержинськ - Михайлівка
18:00 Дніпродзержинськ - Ольховатка
18:30 Дніпродзержинськ - Березневатівка
18:55 Комсомольськ - Дніпропетровськ
19:15 Дніпродзержинськ - Лугове
19:30 Запоріжжя - Світловодськ
19:55 Дніпропетровськ - Кишинів
20:05 Київ 4 - Дніпропетровськ
21:10 Київ - Запоріжжя
22:20 Запоріжжя - Київ
22:30 Дніпродзержинськ - Белгород
22:50 Запоріжжя - Київ
23:20 Київ - Ялта
23:50 Дніпропетровськ - Київ

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране