Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Добропілля
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Добропілля, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Фрунзе, тел.: (0677) 2-35-66

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:10 Красноармійськ - Харків
05:00 Добропілля - Донецьк 3
05:30 Добропілля - Дружківка
05:30 Добропілля - Донецьк 3
05:35 Новодонецьк - Донецьк 3
05:45 Новодонецьк - Донецьк 3
05:50 Белицьке - Краматорськ
06:00 Новодонецьк - Донецьк 3
06:08 Білозерськ - Донецьк 3
06:10 Селідово - Славянськ
06:40 Олександрівка - Донецьк 3
06:45 Білозерськ - Красноармійськ
07:00 Олександрівка - Горловка
07:00 Добропілля - Славянськ
07:00 Добропілля - Олександрівка
07:15 Білозерськ - Донецьк 3
07:25 Добропілля - Красноармійськ
07:40 Белицьке - Білозерськ
07:45 Новодонецьк - Донецьк 3
08:00 Красноармійськ - Білозерськ
08:05 Лозова - Донецьк 3
08:15 Краматорськ - Красноармійськ
08:30 Красноармійськ - Білозерськ
08:30 Добропілля - Дружківка
08:50 Добропілля - Донецьк 3
09:00 Красноармійськ - Білозерськ
09:00 Білозерськ - Белицьке
09:20 Олександрівка - Донецьк 3
09:35 Білозерськ - Красноармійськ
09:50 Добропілля - Донецьк 3
09:55 Красноармійськ - Славянськ
09:55 Білозерськ - Красноармійськ
10:11 Красноармійськ - Білозерськ
10:15 Добропілля - Донецьк 3
10:20 Добропілля - Краматорськ
10:40 Белицьке - Білозерськ
10:45 Донецьк 3 - Олександрівка
10:50 Білозерськ - Красноармійськ
10:57 Красноармійськ - Краматорськ
11:05 Добропілля - Донецьк 3
11:20 Добропілля - Олександрівка

Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране