Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Добропілля
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Добропілля, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Фрунзе, тел.: (0677) 2-35-66

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:10 Красноармійськ - Харків
05:00 Добропілля - Донецьк 3
05:30 Добропілля - Дружківка
05:30 Добропілля - Донецьк 3
05:35 Новодонецьк - Донецьк 3
05:45 Новодонецьк - Донецьк 3
05:50 Белицьке - Краматорськ
06:00 Новодонецьк - Донецьк 3
06:08 Білозерськ - Донецьк 3
06:10 Селідово - Славянськ
06:40 Олександрівка - Донецьк 3
06:45 Білозерськ - Красноармійськ
07:00 Олександрівка - Горловка
07:00 Добропілля - Славянськ
07:00 Добропілля - Олександрівка
07:15 Білозерськ - Донецьк 3
07:25 Добропілля - Красноармійськ
07:40 Белицьке - Білозерськ
07:45 Новодонецьк - Донецьк 3
08:00 Красноармійськ - Білозерськ
08:05 Лозова - Донецьк 3
08:15 Краматорськ - Красноармійськ
08:30 Красноармійськ - Білозерськ
08:30 Добропілля - Дружківка
08:50 Добропілля - Донецьк 3
09:00 Красноармійськ - Білозерськ
09:00 Білозерськ - Белицьке
09:20 Олександрівка - Донецьк 3
09:35 Білозерськ - Красноармійськ
09:50 Добропілля - Донецьк 3
09:55 Красноармійськ - Славянськ
09:55 Білозерськ - Красноармійськ
10:11 Красноармійськ - Білозерськ
10:15 Добропілля - Донецьк 3
10:20 Добропілля - Краматорськ
10:40 Белицьке - Білозерськ
10:45 Донецьк 3 - Олександрівка
10:50 Білозерськ - Красноармійськ
10:57 Красноармійськ - Краматорськ
11:05 Добропілля - Донецьк 3
11:20 Добропілля - Олександрівка

Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране