Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Добропілля
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:25 Красноармійськ - Білозерськ
11:27 Білозерськ - Красноармійськ
11:40 Добропілля - Донецьк 3
11:40 Добропілля - Дружківка
11:50 Добропілля - Славянськ
12:00 Красноармійськ - Білозерськ
12:10 Олександрівка - Донецьк 3
12:20 Славянськ - Селідово
12:30 Донецьк 3 - Олександрівка
12:35 Білозерськ - Красноармійськ
12:45 Донецьк 3 - Водяное
12:50 Белицьке - Краматорськ
13:00 Білозерськ - Красноармійськ
13:00 Донецьк 3 - Новодонецьк
13:20 Добропілля - Донецьк 3
13:30 Красноармійськ - Білозерськ
13:30 Білозерськ - Красноармійськ
13:45 Добропілля - Дружківка
13:55 Донецьк 3 - Новодонецьк
14:11 Красноармійськ - Білозерськ
14:20 Добропілля - Донецьк 3
14:25 Білозерськ - Донецьк 3
14:37 Донецьк 3 - Білозерськ
14:45 Селідово - Славянськ
15:00 Добропілля - Донецьк 3
15:00 Красноармійськ - Білозерськ
15:05 Білозерськ - Красноармійськ
15:25 Донецьк 3 - Олександрівка
15:27 Білозерськ - Красноармійськ
15:45 Олександрівка - Донецьк 3
16:00 Красноармійськ - Білозерськ
16:20 Добропілля - Донецьк 3
16:25 Добропілля - Краматорськ
16:30 Новодонецьк - Донецьк 3
16:30 Красноармійськ - Славянськ
16:40 Донецьк 3 - Новодонецьк
17:24 Краматорськ - Білозерськ
17:30 Добропілля - Славянськ
17:40 Донецьк 3 - Лозова
18:11 Донецьк 3 - Олександрівка
18:40 Білозерськ - Краматорськ

Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране