Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дружківка
 Автостанція №1

Дружківка, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
06:20 Славянськ - Донецьк 3
06:40 Краматорськ - Дніпропетровськ
06:55 Краматорськ - Донецьк 3
06:55 Константинівка - Харків
07:00 Дружківка - Горлівка
07:00 Краматорськ - Мелітополь
07:06 Славянськ - Маріуполь
08:00 Славянськ - Кривий Ріг
08:15 Донецьк 3 - Славянськ
08:16 Донецьк 3 - Красний Лиман
09:25 Донецьк 3 - Славянськ
10:10 Святогорск - Маріуполь
10:20 Славянськ - Донецьк 3
10:25 Донецьк 3 - Красний Лиман
12:25 Донецьк 3 - Славянськ
12:31 Святогорск - Донецьк 3
12:35 Красний Лиман - Донецьк 3
13:35 Дружківка - Горлівка
13:50 Донецьк 3 - Славянськ
13:55 Донецьк 3 - Ізюм
14:45 Донецьк 3 - Славянськ
15:30 Донецьк 3 - Ізюм
16:00 Славянськ - Донецьк 3
16:15 Славянськ - Донецьк 3

Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране