Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Євпаторія
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.

Євпаторія, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Інтернаціональна, 124, тел.: (06569) 6-16-90

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:40 Євпаторія - Н. Озерне
04:50 Євпаторія - Кормове
05:10 Євпаторія - Н. Озерне
05:10 Євпаторія - Вогневе
05:15 Євпаторія - Наташино
05:15 Євпаторія - Мирний
05:20 Євпаторія - Шишкіно
05:30 Євпаторія - Н. Озерне
05:30 Євпаторія - Глинки
05:30 Євпаторія - Карєрне
05:40 Євпаторія - Мирний
05:50 Євпаторія - Хуторок
05:50 Євпаторія - Сімферополь 2
05:50 Євпаторія - Н. Озерне
05:55 Євпаторія - Добрушино
06:00 Євпаторія - Мирний
06:00 Євпаторія - Чорноморське
06:02 Євпаторія - Сєвєрна
06:10 Євпаторія - Н. Озерне
06:15 Євпаторія - Феодосія
06:15 Євпаторія - Сімферополь 2
06:20 Євпаторія - Сєвєрна
06:20 Євпаторія - Ромашкіно
06:20 Євпаторія - Мирний
06:22 Євпаторія - Шалаші
06:25 Євпаторія - Судак
06:25 Саки - Хуторок
06:30 Євпаторія - Сімферополь 2
06:32 Євпаторія - Чорноморське
06:40 Євпаторія - Саки
06:40 Євпаторія - Сімферополь 2
06:40 Саки - Джанкой
06:40 Євпаторія - Мирний
06:50 Євпаторія - Н. Озерне
06:50 Євпаторія - Ялта
06:53 Євпаторія - Саки
06:55 Мирний - Сімферополь 2
07:00 Євпаторія - Мирний
07:00 Євпаторія - Чорноморське

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране